Wpis z mikrobloga

Gardzę wykopowym planktonem. Ktoś chce być anonimowy, nie ważne czy laska wrzucająca nudesy, czy jakiś gość z zaburzeniami (który pewnie powinien się leczyć) i ma do tego prawo. Ale nie, zaraz znajdzie się grupa ameb robiąca śledztwo, porównująca kąt padania słońca i odległość od budynku, no bo "hehe będzie afera".
A potem komentarze że przecież mogła nie wrzucać zdjęć na wykop, sama sobie winna. Albo w stylu "dojechać gnoja".
No i kto tutaj już jest większą #!$%@?ą?
#gorzkiezale #wykop #p0lka #przegryw
d.....2 - Gardzę wykopowym planktonem. Ktoś chce być anonimowy, nie ważne czy laska w...

źródło: comment_cBnJ3IunnpyPv02g2LcU0mNvVON5M2nj.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@Suck_My_Duck:
Powiedzmy, że nie aprobuję zarówno szkalujących różowepaski wstawiające nudesy jak i Janusza. Natomiast wg mnie w działaniach Janusza nieodpowiednie było wystawianie kobiet. Jaka to sprawiedliwość jak nie ma dowodu, że kobiety, które zostały wystawione przez Janusza same kogoś też wystawiły? Mają odpowiedzieć solidarnie za koleżanki?
  • Odpowiedz
no bo nie masz co odpowiedzieć.


@Fafnucek: Tłumacz sobie to jak chcesz, ja po prostu nie mam funu z wyzywaniem się z kimś w internecie. Jak zaczynać rozmawiać z kimś od powiedzenia że jest #!$%@?, to nie oczekuj że ci coś odpowie.
  • Odpowiedz
@duncanidaho2: "wykopowy plankton", "ameby" i "#!$%@?" z twojego wpisu przeczą twojemu oświadczeniu z ostatniego komentarza. No chyba, że wszystkie te określenia są w twojej okolicy synonimami sympatii, a ja po prostu nie załapałem.
  • Odpowiedz