Wpis z mikrobloga

@SamChilders: Piątka jest strasznie nudna w/g mnie. Żeby dobrać się do bossa musisz najpierw ubić 3 podbossów, a żeby dobrać się do nich musisz przejmować ich regiony. Robisz ciągle to samo, przejmujesz posterunki itp. Fabuła jest żenująco głupia.
@SamChilders: Piątka to gameplay'owo najlepsza część serii. Klimat gry jest niesamowity, a mechanika sprawia, że postępy fabularne odblokowujesz robiąc cokolwiek. Chcesz rozwalać silosy? Proszę bardzo! Misja poboczna polegająca na kradzieży uzbrojonej w karabiny maszynowe ciężarówki? Czemu nie!
Pomimo dość powtarzalnej rozgrywki, ta wolność, zróżnicowanie krajobrazu i klimatu sprawiło, że FC5 jest jedyną grą serii, która ani troche mnie nie znudziła. Jak dla mnie największe zaskoczenie roku.
Poza tym jest byk ruchający
@SamChilders: mnie w 5 niemiłosiernie #!$%@? to że nie dało się jeździć normalnie furką, jedziesz sobie normalnie i co 500m przejeżdża ciężarówka z wrogami którzy w ciebie strzelają, rzucają granatami itp. Tak samo było w 2, wrogowie byli wszędzie :) A co do modelu jazdy jest on spoko, w sumie tylko on XD