Wpis z mikrobloga

Witam mirky I myrabelky. Pytanie odnośnie serwerów.
Pacjent ibm x3650 m2. Prawdopodobnie uwalony procek imm. Nie idzie po wejściu w imm zapisać zmian. Sam serwer chodzi, ale pytanie. Jak można to dziadostwo przeflashowac? W Windowsie podczas flashingu sypie błędem, że nie może się z tym badziewnym imm połączyć. Przez remote control też nie da rady. Jakieś pomysły?
#informatyka #it #windows #serwery #serwer #software #hardware #komputery #pc #pytaniedoeksperta
  • 10
  • Odpowiedz
@spayker: szukasz softu który ma być wgrany (prawdopodobnie go juz masz), szukasz na jaki scalak on leci, sprawdzasz co to za scalak, jakie są możliwości jego zaprogramowania, podpinasz programator lub malinę etc. I wygrywasz
  • Odpowiedz
@Atariauke: Problem taki Mirku, że nawet z poziomu windowsa nie mogę tego zrobić, gdyż cholerstwo ma wpisany z poziomu IMM jakiś wew. adres IP, który po prostu nie może być zmieniony, gdyż nie mam praw do odczytu/zapisu (,) Wymiana ponoć niemożliwa, bo zintegrowana na płycie jest i zostaje tylko wymiana całej płyty (,)
  • Odpowiedz
@Atariauke: Myrku, wołam! Okazał się IMM uszkodzony, kupiłem płytkę z allegro za 99zł refurba i postawiłem na 50-50 działające, okazało się, że zadziałała :D Raz jeszcze dziękuję za zainteresowanie i przekazaną wiedzę!
  • Odpowiedz