Wpis z mikrobloga

Mirasy kampania kampanią i już mamy po kampanii, a ja was tylko prawdopodobnie chcę ostrzec (sam się o tym dowiedziałem od gracza ze swojego klanu, który przewertował cały regulamin i zasady kampanii, a ja nie xD i nie wiem jak się do tego odnieść, ale lepiej dmuchać na zimne), żebyście nie wydawali zbyt wcześnie uzbieranych punktów sławy na inne nagrody (obligacje/kredyty/dni premium itd.) przed wyborem czołgu. Do odbioru czołgu nie wystarczy już wyłącznie prawo do wyboru czołgu-nagrody jak i posiadanie odpowiedniej ilości obligacji tj. 4000 obligacji, ale trzeba jeszcze wykupić czołg za odpowiednią ilość punktów sławy, których ilość określa ostatnie miejsce w rankingu gwarantujące czołg tj. 10800 miejsce i obecnie na tę chwilę wartość ta wynosi 22992 punktów. Czyli podsumowując, by odebrać czołg trzeba mieć prawo do wyboru+ilość obligacji+ilość punktów sławy. Niektórzy gracze (w tym też gracze MIRKO z tego co widzę) posiadają wystarczają ilość pkt. sławy na odbiór czołgu, ale na inne nagrody już wam nie starczy lub ledwo starczy, także potem nie zdziwcie się, że nie odbierzecie czołgu bo nie macie już wystarczającej ilości punktów uprawniającej do odbioru.

Nie wiem czy traktować na serio tę informację, być może ktoś się pomylił przy tłumaczeniu jak to zawsze bywa czy co tam innego, wolę sprawdzić na spokojnie. Przyznam, że jestem zdziwiony bo już w głowie miałem zamysł na co przeznaczyć te punkty. Na poprzednich kampaniach kiedyś grało się tylko o możliwość wyboru czołgu-nagrody, potem doszło w zasadach, że trzeba jeszcze wykupić za obligacje, a teraz jeszcze wykup za dodatkowe pkt. sławy.

https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/soldiers-of-fortune-global-map/
https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/soldiers-of-fortune-compensation/

#wot #worldoftanks i pozwolę sobie jeszcze #mirkowot dajcie znać swoim klanowiczom/przekażcie znajomym, którzy grali.
shox - Mirasy kampania kampanią i już mamy po kampanii, a ja was tylko prawdopodobnie...

źródło: comment_ln2RImsyVGCo0N9T0gxSdYFpatT9f44N.jpg

Pobierz
  • 5