Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@beethoven: używasz kijków podczas jazdy, czy tylko je masz? Zazwyczaj problem ze zbyt niskimi rękami (na goryla) bierze się ze zbyt długiej jazdy bez kijów.
  • Odpowiedz
@melba: używam. Właśnie same ręce chyba są ok (przynajmniej były w poprzednim sezonie jak mi je ustawił instruktor), ale ramiona są za bardzo podniesione (jak przy wzruszaniu ramion). Wiem to po tym, że po dość ostrym jeżdżeniu w weekend mam straszne zakwasy na czworobocznym pleców (a nigdy nie miałem).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@beethoven:
Najlepiej pokaż filmik. Ale strzelam że z ramionami jest ok :) sam kiedyś miałem podobny problem, szczególnie na początku sezonu. Zwyczajnie podczas jazdy z dobrze ułożonymi rękami pracują mięśnie które na co dzień nie są zbyt intensywnie używane. Prawidłowa pozycja tez nie jest specjalnie naturalna.
  • Odpowiedz
@melba: nagram w najbliższy weekend. Mam też zabukowane lekcje, więc może instruktor też coś poradzi ;)

Z tym początkiem sezonu - być może, choć byłem już kilka razy na nartach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@beethoven: z taką samą intensywnością? Rozgrzewkę robiłeś? Może jakiegoś drinka wypiłem ostatnio :) to wszystko ma wpływ na powstanie zakwasów.
Jak będziesz miał filmik to zawołaj albo wyślij pw.
  • Odpowiedz