Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie smuci. że jak miałem xbox 360 to nie martwiłem się o ilość klatek, kupowałem obojętnie jaką grę i się cieszyłem. Jak wyszło takie destiny, crackdown, saints row iv albo gta v to wszyscy się cieszyli dobra jakością gier. A teraz jak chce się kupić grę na xbox one to lepiej sprawdzić ilość klatek i jakość grafiki na youtubie żeby się potem nie zdziwić, że masz 10fpsów i wywala cię z gry, albo tekstury wczytują się przez 10 minut.
#xbox #xboxone #xbox360
  • 7
  • Odpowiedz
Gurwa ja pobralem War Thundera zobaczyłem, ze jest za okolo 100 ziko moj ulubiony czołg Pershing ale pomyslalem ze zobacze jaki jest port na xboxa xD Wchodze do gry a tam 15 fps xDDD dziala tylko dobrze na xbox one x
  • Odpowiedz
@milosnikzielonego: ja nie mam dużych wymagań jeżeli chodzi o jakość gier i nawet w takiego arka dalej lubie grać mimo, że fpsy w bazie potrafią spadać nawet do pięciu na sekunde... ale serio porównując starszą generację, a tą nowszą to jest dużo gorzej jeżeli chodzi o spadki fpsów i ładowanie grafiki. Widać, że ta konsola ledwo sapie przy odpalaniu gier i już raczej nie zobaczymy lepszego pokazu jej możliwości.
  • Odpowiedz