Wpis z mikrobloga

@Liptonik: dawaj unboxing radeona VII a nie rzucasz jakimiś szmatami.
Nie ma czegoś takiego jak PCMASTERRACE skoro i tak wszyscy gramy na konsolowych portach a potem słyszymy od DEVÓW że i tak mają głęboko w dupie porty PC i ich graczy- via METRO Exodus.

PCMASTERRACE Odnosi się do kwestii wizualnych sprzętu.
PCMASTERRACE sie konczy wtedy kiedy kupujesz gre i jesteś do niej przywiązany do momentku kiedy zaczną wbijać gwoździe do twojej
a potem słyszymy od DEVÓW że i tak mają głęboko w dupie porty PC i ich graczy- via METRO Exodus.


@Shewie: a dziwisz się? Piractwo, cebulactwo, #!$%@? porty PC, ja sam odkąd kupiłem konsolę to szczerze mówiąc sram na granie na PC bo co druga gra którą chcę odpalić na TV ma jakieś problemy z dźwiękiem albo pady przez bluetooth się nie podłączają (tzn. jest napisane że niby podłączono ale pad
@Liptonik: Śmieszą mnie takie "testy" prawda jest taka że każdy wybierze co chce i jeżeli jest debilem to będzie bronił swojego wyboru jak tylko się da. Tymczasem mój pc już był za słaby na Dizonerta dwójkę, więc zagrałem i przeszedłem go za darmo (no grę kupiłem ofc.) w chmurzę przez internet na ultra w 1080p60fps i nie musiałem zmieniać kompa czy kupować nowej konsoli. Ale co to zmienia? No nic, gówno
@vorio bo to takie #!$%@? trochę, ale ogólnie producenci mają dość PC i wolą robić gry na stabilne platformy o ścisłej specyfikacji a zarazem mniej narażone na piractwo. Wiadomo że to z dnia na dzień nic się nie zmieni ale gier na pc będzie mniej i będą coraz gorsze porty.
@Czarzy W sensie zosatana na pc gry, ale jakies gowna pokroju p2w. Niby rynek pc ma swoj niemaly procent, ale wiekszosc to jakies przegladarmowe gry czy inne sysfy polegajace na mikrotransakcja (w tym cs:go)
Niby rynek pc ma swoj niemaly procent, ale wiekszosc to jakies przegladarmowe gry czy inne sysfy polegajace na mikrotransakcja (w tym cs:go)


@Mariusz_Drugi: A kto ci każe kupować cokolwiek w csie? Mikrotransakcje w grach, które nie dają ci przewagi to normalna rzecz.