Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mannoroth z jednej strony tak jest, a z drugiej ja nikogo nigdy bym nie namawiał do seksu, ale czasami jest tak fajnie i taka chemia, ze samemu się dzieje xd potem to przetrwało jakiś czas lub nie, ale mi się podobają takie zakończenia wieczoru. I nigdy bym laski nie nazwał dziwką, no chyba, że sama by na mnie siadala bez powodu, albo próbowała pod stołem loda zrobić czy coś, to może wtedy
nigdy bym laski nie nazwał dziwką, no chyba, że sama by na mnie siadala bez powodu, albo próbowała pod stołem loda zrobić czy coś, to może wtedy xd


@RustyJames: E tam, bez przesady, po prostu jedna z tych, które mają większe potrzeby. Zdarza się, nie ma w tym nic złego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@deeprest: CO XD
Dni płodne to maksymalnie 5 dni w miesiącu, z czego 2-3, są naprawdę intensywnie płodne. Nawet wtedy, szansa na zajście w ciążę nie jest wielka. Poza tym istnieje coś takiego jak antykoncepcja.
Przed wenerami chronią cie gumki.
Dni płodne to maksymalnie 5 dni w miesiącu, z czego 2-3, są naprawdę intensywnie płodne. Nawet wtedy, szansa na zajście w ciążę nie jest wielka.


@Kieres: a jednak patole się mnożą na potęgę ¯\_(ツ)_/¯
@Kieres: słyszałeś kiedyś o długości przeżycia plemników w drogach rozrodczych kobiety? Domyślam się że nie, jak wielu zdziwionych ludzi z którymi się spotkałem, gdy się dowiedzieli że dziecko w drodze. Gumki pękają, tabletki też mogą zawieść na przykład gdy kobieta jest narażona na duży stres.
Generalnie szanse zajścia w ciąże nie są duże, ale statystycznym sposobem co roku tysiące kobiet zachodzi po jednym, dwóch współżyciach.