Wpis z mikrobloga

@M_Szopen_TM gdy matka zostawia niepełnosprawne dziecko, to prawdziwe kuriozum. Standardem jest to, że ojciec olewa wtedy rodzinę. Tak samo jest z miganiem od płacenia alimentów. Skąd wytrząsnąłeś tekst o bólu dupy z powodu samotnie wychowujących mężczyzn, to naprawdę nie wiem.... W dodatku piszesz to na portalu, gdzie samotne matki darzone są maksymalną pogardą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Opipramoli_dihydrochloridum: ból dupy jest widoczny na zdjęciu, do wypowiadania się na temat olewania niepełnosprawnych dzieci potrzebowałbym więcej danych (znam tylko dwie takie rodziny, w obu rodzice wychowywali wspólnie), a samotne matki SAME wynoszą się na piedestał. Eh, po prostu przeczytaj jeszcze raz mój komentarz. Tym razem ze zrozumieniem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Opipramoli_dihydrochloridum: nie powiedziałem niczego takiego. #!$%@?, po co ja z tobą dyskutuję? Przeinaczasz moje wypowiedzi, stawiasz tezy niepoparte niczym i plujesz na jakiekolwiek zasady merytorycznej dyskusji i szacunku do rozmówcy. Nie mam zamiaru marnować swojego czasu na takich ludzi.
@wielkijkonstraktroj: Standard: kasa i kasa.

Obecnie bez żadnego problemu można każdego przekonać do tego, aby spędzał czas z dziećmi. Jeśli nie po dobroci, to wysokimi karami finansowymi.

Nie znam przypadku, aby jakąkolwiek madka żądała, aby ojciec wychowywał dzieci zamiast płacić alimenty.
Serio. Trochę znam temat i taki przypadek nigdy się nie trafił.