Wpis z mikrobloga

Już któryś raz mi się zdarza, że kupuje coś w Biedronce i wykładam swoje rzeczy na taśmie na samym końcu. Za mną na razie nie ma miejsca, bo kasjerka kasuje klienta przede mną. Taśma rusza się na centymetr i jakas babcia zaczyna wykładać zakupy centralnie na moich produktach. Bo nie może już wytrzymać i zaczekać, aż zrobi się miejsce. Żeby chociaż potem to poprawiła, położyła przedzialke "następny klient". Nie. Czy to tylko dla mnie jest naruszenie zasad sklepowego savoir-vivre'u? #zalesie #zakupy #biedronka
  • 24
@sillygiraffe: Ja gdy mi tak robią to zwracam uwagę "czy ciężko chwile poczekać zwłaszcza, że ja nawet nie skończyłem wykładać swoich zakupów?" Zazwyczaj im się robi głupio i albo zabierają swoje śmieci do innej kasy albo odsuwają i nic nie mówią ( ͡° ͜ʖ ͡°) i to niezależnie od sklepu bo takie elementy trafiam w auchanie, tesco, lidlu czy carrefourze
@sillygiraffe mnie dodatkowo bardzo rozsierdza jak stoi przede mną kilka osób, jestem już w tej ciasnej alejce przy kasie ale jakaś stara baba prze na mnie żebym tylko się posunął do przodu bo jej ktoś ukradnie z taśmy zakupy ( ͡° ʖ̯ ͡°)