Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki,
Zaczynam zbierać informacje na potrzeby testu tabletek do zmywarek. Chcę aby porównanie to spełniało jak najlepiej wasze oczekiwania, dlatego zwracam się do was z prośbą o wskazanie marek jakie chcielibyście aby wzięły w nim udział. Myślę że przetestuję około 10 produktów. Na pewno kupię marki własne Lidla, Biedronki oraz Rossmana. Pozostałe 7 pozostawiam wam. Dajcie propozycje w komentarzach (jeden środek w jednym komentarzu), postaram się aby te najwyżej ocenione trafiły w moje ręce.

Co do terminu to nie chce się specjalnie nim związywać. Nie mam zmywarki więc jestem trochę zależny od osób trzecich. Test przeprowadzę u rodziny, albo przyjaciela który zaoferował pomoc (Dzięki! Wiem że to czytasz). Być może przed testem detergentów, zrobię jeszcze krótki odcinek o ręcznikach papierowych (jeżeli chcecie być wołani plusujcie komentarz poniżej)

Chętnie wysłucham też waszych uwag o tabletkach do zmywarek i problematycznych plamach. Zakładam użycie detergentów "all in one", co do cyklu to z uwagi na ograniczony czas z pewnością nie wybiorę najdłuższych programów, postaram się pójść w coś o średniej długości. Plusujących ten wpis zawołam na gotowy test.

#mirektestuje
  • 3