Wpis z mikrobloga

via Android
  • 8
@ChamskoCytuje
@Wiciu89
Wiecie, to nie zawsze tak było. Zdecydowanie jednak poprawilo się po wyprowadzeniu z domu w wieku 18 lat. Najpierw emigracja, zaraz potem studia na drugim końcu Polski. Kiedy się przestaje razem mieszkać, i twarde charaktery między którymi często iskrzyło przestają tak przeszkadzać, to zostaje tylko to co pozytywne. I wystarczy teraz że mam nagle dzień wolnego, to az chce się wracać tylko po to, żeby staruszek sam w domu akurat
  • Odpowiedz
@Geldon: może i tak, z tym że w rzucaniu palenia nie było szczególnej refleksji. Tutaj jest. I nie wrzucałem zdjęć swoich i rodziny do tego. Nie mam nic do Ciebie, to ty zacząłeś od ujawnienia swojej wymownej elokwencji. Po prostu liczyłem na to, że udzielisz merytorycznej odpowiedzi. Ja na serio jestem ciekaw, co miałeś w głowie publikując zdjęcie staruszka. I nie ma w tym żadnego baitu. Po prostu ja - naiwniak,
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Under4est W takim razie przepraszam, odebrałem to jako atak. I naturalnym odruchem obronnym było wykonanie kontry. Także spróbuje jakoś wyjaśnić. Zdecydowanie nie jestem raczej osobą, która dużo myśli nad swoimi czynami. Po prostu rzeczy robię. No i jako, że trafił się dzisiaj dzień wolny, to z rana zrobiłem niespodziankę staruszkowi i do niego wpadłem. (Byłem też na weekend, bo robił imprezy urodzinowe). Nie spodziewał się, strasznie miło spędziliśmy czas no i chyba
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Under4est A co do wrzucania zdjęć, to nie traktuje tego jako żadnego tabu. Nie wydaje mi się, aby rzeczy które piszę na wykopie, nie napisałbym pod imieniem i nazwiskiem. Także wrzucenie tu zdjęcia jest dla mnie tym samym czym FB bądź IG
  • Odpowiedz
@Geldon no mój staruszek niedawno też miał urodziny, też się napilismy i jest super gościem. Ale właśnie wrzucanie prywatnych zdjęć na tego typu portale jest dla mnie takim tabu. I dlatego pytam. Może że mną coś nie tak i ta blokada jest wynikiem wychowywania się w innych czasach. Ot taka refleksja wieczorna.
  • Odpowiedz