Wpis z mikrobloga

  • 5
Jednak to prawda że kobiety są często wyłączone z myślenia patriotycznego, rasowego itp. Dlatego przez wieki były łupami najeźdzców i częściej mieszają rasę. Nqwet w komentarzach pochlebiających muzułmanów są głównie kobiety. Według mnie nie powinny mieć praw wyborczych bo nie interesuje ich wspólnota ale jednostka i to jaka "krzywda" dzieję np. Biednym murzynkom, czy przekonują nas że ich partner islamista to ktoś inny i lepszy i nie bije. A później żakładają burkę na głowę, później rozchodzą się z takim delikwentem a Polacy dokładają się do zmieszanych dzieci bo matka bez pracy, dopiero wróciła z Anglii a rodzice się od niej odwrócili. Częściej popadają w instynktowne hulanki z muslimami i czarnymi. Takie mam zdanie. #neuropa #islam #logikarozowychpaskow
  • 5
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@nikita1 takie mam zdanie. Widziałem, widziałem. W tym mieście gdzie mieszkam i tam gdzie zwiedzałem. Takie jest moje zdanie, a dzban to twoja babka :-*
  • Odpowiedz
@Ejdolf Jednak to prawda, że użytkownicy wypok są często wyłączani z myślenia itp. Dlatego przez wieki byli ofiarami normików, ale nie mieszają rasy przegryw. Nawet w komentarzach pochlebiających wykopkowiczów są głównie półmózg-mireczki. Według mnie nie powinni mieć praw reprodukcyjnych, bo nie interesuje ich wspólnota, ale jednostka i to jaka "Krzywda"sie dzieje np. Biednym przegrywom, czy przekonują nas, że ich kolega-Mirek-czarodziej to ktoś inny i lepszy i on by kochał. A później zakładają
  • Odpowiedz
@Ejdolf sprawdź sobie najpierw komunikat cbos, ile Polaków faktycznie interesuje się polityką, bo ograniczenie praw wyborczych zdecydowanie powinno być zastosowane do mężczyzn również, a nie tylko kobiet. Bo co z prawa wyborczego jak ludzie nie śledzą i nie wiedzą na kogo głosują - to jest bardziej społecznie krzywdzące niz jak P0lka dała egzotiq chadowi a nie Tobie
  • Odpowiedz