Wpis z mikrobloga

@Borni: ogólnie w towarzystwie żenadą jest nabijanie się z kogoś innego, tym bardziej jeśli ten ktoś inny zbytnio się od Ciebie nie różni. Tylko zakompleksione #!$%@? nie potrafią z siebie żartować. Widocznie masz coś z nosacza xD
  • Odpowiedz
tym bardziej jeśli ten ktoś inny zbytnio się od Ciebie nie różni.


@stats: Dobra, tylko że mem odnosi się do Gastarbeiterów w Polsce, jeżeli taki mem krążyłby po fabrykach w UK to przyznałbym ci rację. W Polsce to Ukraińcy są tą niższą klasą społeczną, nie z racji pochodzenia tylko z racji wykonywanych prac. Mem nie uderza bezpośrendnio w narodowość i nie twierdzi, że wszyscy ukraińcy = robaki i Polacy to taki
  • Odpowiedz
@Borni: jesteśmy tylko na wykopie, to są tylko memy, a Ty #!$%@? bawisz się w jakiegoś psychologa społecznego i wyciągasz jakieś wnioski z #!$%@? na podstawie reakcji na tylko wykopie na tylko memy, #!$%@? jesteś i dupsko cię piecze i tyle
  • Odpowiedz
Czemu pod każdym memem z ukraińcem ja muszę czytać takie gówno. #!$%@? mnie obchodzi jak patrzyli na Polaków #!$%@? wie kiedy i #!$%@? wie gdzie.


@Borni: a mnie #!$%@? obchodzą takie memy z Ukraińcami, a mimo tego muszę patrzeć na takie gówno.
  • Odpowiedz
Co nie zmienia faktu że jest to prawda. Na zachodzie Polak to robak.


@stats nie tylko na zachodzie ale przede wszystkim w tym polskim #!$%@?łku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Waleczny_Ulany: nie, a to muszę być Ukraińcem żeby stwierdzić, że po raz 1000 taka sama wrzutka jest ani kreatywna ani śmieszna powiedziałbym żałosna? Do usrania ciągle to samo. Mam paru kolegów z Ukrainy i jakoś nie widzę tego. Wielu z Was wciągnęło by nosem pod względem doświadczenia i umiejętności.
  • Odpowiedz