Wpis z mikrobloga

Dla tych wszystkich, którzy mówią: "kup nówkę z salonu, bo auto pewne". Gościu kupił nowego Merca, a gdy go chciał sprzedać okazało się, że auto jest powtórnie malowane (w fabryce), o czym dowiedział się oczywiście już przy sprzedaż. Obniża to wartość jego auta o... 187 tysięcy złotych.

https://spidersweb.pl/autoblog/mercedes-s-powtorne-lakierowanie-samochodu-w-fabryce/

#motoryzacja #samochody #mercedes
Pobierz j.....y - Dla tych wszystkich, którzy mówią: "kup nówkę z salonu, bo auto pewne". Goś...
źródło: comment_twYgRCJDo5EDYx6RLnK6j87W5JmqCrYA.jpg
  • 78
@Salty_donut: Jak średnia to znaczy że można i trafić o 50% tańsze, nespa? :} Odlatujesz chłopie...

Poza tym napisałeś " Przy zakupie wartość towaru spada do ok. 70%. Kupowanie nowego samochodu jest nielogiczne "
Więc tu nie rozpatrujemy dwuletniej fabii. Jedyne samochody, które można kupić w niewielkim czasie po ich wyjeździe z salonu to dema dealerskie tudzież windykacja leasingowa. I żadne z tych aut nie jest tańsze o 30% od salonu
@nophp: Przecież mercedes wystawił takie potwierdzenie. Myślę, że sam byś nie chciał płacić za towar wybrakowany pełnych pieniędzy. Ale załóżmy, że kupujesz te auto, gdy ma 15 lat. Patrzysz, dokoła nieoryginalny lakier, a gościu pokazuje Ci kwitek sprzed 15 lat, że to mercedes malował. Wierzysz i wydajesz np. 50 koła na taki samochód?
Dlatego w polsce trzeba wszystko sprawdzac. Nawet przy 800tys beda probowac cie wydymac. Nie bojcie sie sprawdzac, myslac ze wyjdziecie na januszy. Na odbior mieszkania + samochodu wybrac sie ze specjalista.
@jaroslaw_madry: Przynajmniej masz potwierdzenie, a takie wady techniczne to ma co 2 samochód w tym kraju, bo jak wiadomo w czasie produkcji są jakieś problemy i nie ma jak to wypchnąć takie modele do sąsiada Polaka, bo Polak jeszcze w rękę pocałuje jak zrobią promocję na jakiś model.
@jaroslaw_madry Moglbyc malowany owszem, zazwyczaj to z winy przewoźnika no i jak dealera, byłem wczoraj w pewnym porcie po dokumenty uszkodzenia, rysa 10cm na zderzaku, do polerki i takie auto w salonie ktoś kupi
@niepanimaju: nie wiem czy zrozumialas/es. gosciu stracil prawie 200 tysiecy ekstra. Zamiast stracic 300, stracil 500. A to chyba roznica
@Pitaq: no tak, ale na zderzaku nikt nie sprawdzi lakieru. tu natomiast rozchodzi sie prawie o caly samochod. Klient chyba powinien wiedziec takie rzeczy