Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krL1312: chodzę na mój MKS w pierwszej lidze ( ͡° ͜ʖ ͡°) wnioski? Dalej chlew obsrany gównem, ludziom szkoda zapłacić od 7 do 10 złotych za mecz przez co frekwencja słaba. Niestety daleko nam do zagranicznych odpowiedników zaplecza ekstraklasy.
  • Odpowiedz
@krL1312: B klasa Górnik Siersza psycho fan here, wnioski są takie, że te mecze się lepiej ogląd niż ekstraklasę, bo tam chłopakom chce się grać i grają poza godzinami swojej pracy i widać że robią to dla kibiców
  • Odpowiedz
@michaszekpetarda: Prawda, że wspaniale jest obejrzeć kolegów walczących w A/B klasie lub Okręgówce? Zakładasz się z kumplem o flaszeczkę, a on przegrywa mecz i wieczorem razem z wielkim piłkarzem trwa zabawa w wiejskim barze na jego koszt.
  • Odpowiedz
@nightrain: Mam tak samo jak Ty, moim kumplom w IV lidze lub B klasie (Końskowola) na moje oko bardziej chce się zapieprzać za lokalną społeczność niż przepłaconym grajkom w Ekstraklasie. Zbieramy chłopaków 10/15 osób i wspieramy kolegów, a wieczorem wielka integracja w pobliskim barze, a w telewizji leci wielka Ekstraklasa. Creme de la creme polskiej piłki.
  • Odpowiedz
@nightrain: Spójrz na mój Powiślak. Trenerem jest teraz Łukasz Giza po długiej grze w klubie, gdyby nie kontuzje to zaszedłby dalej niż nie jeden napastnik. Przed trenerem Gizą trenerem był Jerzy Krawczyk, były zawodnik Stali Mielec, która grała z Realem Madyt.
  • Odpowiedz
@krL1312: no i zajebiście ;) nie zawsze jestem w stanie być na meczu Wisły, nie żebym nie chciał, bo jeżdziłem na wyjazdy nawet będąc na sektorze gospodarzy, ale na Sierszę to chodzę, to takie chyba przyzwyczajenie, a za łebka pamiętam jak tu Zagłębie Sosnowiec przyjeżdżało, bo ta drużyna grała kiedyś w 3 lidze (jak ligi zaczęły się liczyć od 1, nie od ekstraklasa)
  • Odpowiedz
@krL1312: chodzimy, wręcz bierzemy udział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kto więcej zapłaci to ma lepszych zawodników, którzy dojeżdżają. Kończy się źródło kasy to klub się rozpada bo miejscowi nie zorganizują się tak nagle, jak są w innych klubach. Z treningami zależy gdzie, zależy od trenera, niektórzy trenerzy mają pojęcie o piłce i fajne podejście do piłkarzy, niektórzy są bo mają nazwisko. Mówimy tu o 4 lidze, okręgówce.
  • Odpowiedz