Wpis z mikrobloga

Chyba przestanę zgłaszać wpisy przez 'zgłoś', tylko za każdym razem będę leciał bezpośrednio przez kontakt, bo niektóre odrzucone zgłoszenia to jest jakaś parodia. Typ mnie otwarcie atakuje (choć ja go nawet nie znam i nie wiem o kuj mu chodzi, w życiu na niego złego słowa nie powiedziałem) i jeszcze wywalił ten wpis w gorące, a JEDEN Z MODÓW (żeby nie było, że wskazuję palcem) twierdzi, że nie ma w tym nic złego. ¯\_(ツ)_/¯

O kuj tu chodzi? Czy ten typ ma plecy w moderacji czy co?

#moderacjacontent
H.....e - Chyba przestanę zgłaszać wpisy przez 'zgłoś', tylko za każdym razem będę le...

źródło: comment_jEE3VVbKCKYMDJItcXYKTTWZy9gYJMuT.jpg

Pobierz
  • 26
@Hedage: zostałeś użyty jako przykład, jeśli naprawdę boli Cię, że ktoś mówi Ci przykre rzeczy w internecie, albo Cię obraża, to albo się obroń, jeśli to zarzutka to nie reaguj, albo po prostu usuń konto
@F4eddy: Jak się obronić? Też mam go zwyzywać? Jak w przedszkolu... Zostaje ignorować, choć nie jest łatwo stać obojętnie w takiej sytuacji (z Twojej perspektywy może to wygląda inaczej; nie życzę Ci, byś stał się celem takiego zmasowanego ataku).

Pociesza jedynie fakt, że obrażają mnie tylko te głaszczące się wzajemnie po swoich śmierdzących od nagromadzonego pod napletem sera piwniczne przegrywy i pryszczate sebixy (według moderacji używanie tych zwrotów jest w porządku,