Wpis z mikrobloga

Poszukuję jakiegoś licznika rowerowego z GPS. Potrzebuję czegoś co połączy się z paskiem HR na BT Smart i czujnikiem kadencji Topeak Panobike Speed & Cadence Sensor, czyli też BT Smart. Zależy mi na w miarę dokładnym rysowaniu śladu i dobrym stosunku cena/jakość. Byłoby super gdyby miał jakieś funkcje nawigacyjne albo segmenty live. Nie chcę jakiegoś najdroższego Garmina, może to być coś w miarę taniego. Macie jakichś swoich faworytów? Budżet do około 800 zł, coś da się w ogóle wybrać w tej cenie?
#szosa
  • 10
@maciejunio: mam i polecam. Rejestruje dobrze, bateria dobrze trzyma, dzięki monochromatycznemu wyświetlaczowi w każdych warunkach wszystko dobrze widać. Jeden warunek - do sterowania nawigacją i trasami potrzeba jest mieć telefon przy sobie, ale akurat ja zawsze mam :)
@maciejunio: mialem Polara m450, obecnie ujezdzam Garmina 520..... powiem ze to 2-3 ligi wyzej.....
sprzedaj te swoje czujniki za 100 zl, dorzuc jeszcze 3 stowki i kup Garmina 520 z czujnikami :)
@maciejunio: Mam inny model, ale te Brytony to się przebojem wbijają w rynek. Pierwszy sezon, w którym pojawiły się w pro peletonie. Świetny stosunek ceny do jakości, out of the box wspierają język polski (no, przynajmniej ten, którego ja mam, ale jest starszy, więc spodziewam się, że ten też ma), łączą się bez problemu z wszystkimi czujnikami po ant+, DŁUGO trzymają na baterii.
Jedyny minus jaki do tej pory zauważyłem (używam