Wpis z mikrobloga

Też wypełniam ankiety, więc powodzenia kolego z branży :) Jednak w Opinie.pl się coś popsuło w nowym roku i bez poleconych to raczej ciężki temat (choć oczywiście warto próbować, więcej paneli, większa opcja zarobku). Widzę, że w opisach nie masz jednego z lepszych paneli zagranicznych, więc jeżeli pozwolisz to podrzucę swój opis (może być w prywatnej wiadomości, bo nie chcę Ci się w Twój temat wtrącać i robić konkurencji).
#ankietyzankieciarzem
  • 38
  • Odpowiedz
@Namjoon: Chętnie wyślę, ale niestety brak u Ciebie takiej możliwości (prawdopodobnie masz opcję dostępną tylko dla obserwujących), więc jeżeli chcesz napisz do mnie :)
  • Odpowiedz
@glider05: Losowanie ankiet odbywa się przy próbie wypełnienia ich w speak up lub opinion world - są to te 4 okna w zakładce ankiety. U mnie od dłuższego czasu jest tam informacja, że "zarabianie niedostępne". Należy to traktować tylko jako dodatek, te okienka są tam cały czas, a zakwalifikowanie się do ankiety poprzez ich używanie jest bardzo mało prawdopodobne (doświadczenie z innych paneli). Oczywiście próbować zawsze można, ale bez jakiegoś większego
  • Odpowiedz
@zSH-: Hej, niestety nie ma możliwości wysłania do Ciebie prywatnej wiadomości, więc napisz do mnie :) ewentualnie zapraszam na tag #dziennikpracy tam będzie poruszany szeroko pojęty temat ankiet i opis tego panelu również umieszczę w najbliższym czasie (być może jeszcze dziś).
  • Odpowiedz