Wpis z mikrobloga

  • 121
Mirki. Dzisiaj rzuciłem karierę w korpo i zakładam własną działalność () chcę w końcu robić to co kocham i lubię.

Otwieram komis i bede sciągał niemieckie samochody. Jednego już kupiłem. Akurat sie okazja trafiła od turka, 318i, przedlift, 2001 rok, i tylko 199.000km nalotu. Hehe, pierwszy zakup i od razu udany. Wziełem kredyt na lawete, ale mam nadzieje że biznes wypali. (ʘʘ)

Jeśli szukacie konkretnego egzemplarza to piszcie PW, może uda mi sie coś znaleźć w rajchu ( ͡ ͜ʖ ͡)

#korposwiat #heheszki #pokazmorde #bmw
daeun - Mirki. Dzisiaj rzuciłem karierę w korpo i zakładam własną działalność (。◕‿‿◕。...

źródło: comment_JrCa6RHeGZ4LohfgBlNttav3UD1Cllw2.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@daeun raz ruchasz siostrę, kupujesz nowe BMW za chyba ponad 300k (nie znam się) a teraz sprowadzasz szrot? ( ͡º ͜ʖ͡º) W ogóle wykopki znów cię plusuja w gorące xDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@daeun: no no, kupiłeś od turka auto. W DE. 2001r. Ledwo 200k nalotu. Gdybym nie żył w DE to może bym uwierzył. Turek Ci sprzedał kręcone auto A ty się cieszysz jak głupi do sera. Ciekawe czy by ci w ogóle to auto sprzedał jeśli byś powiedział że chcesz TÜF robić, bo za coś takiego dostał by tu kilka latek
  • Odpowiedz