Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Guziki - 2zł
Gąbka - 2 zł
Gorąca, w spokoju wypita kawa-bezcenna :)

Zestaw można urozmaicać, jest szansa,że jak będzie więcej guzików, zyskamy dodatkowe 10min. U nas syn wyjmował guziczki i wrzucał je do pojemniczka. Można próbować z innymi "skarbami" do wydobycia. Jeśli wasze dziecko jest z tych cierpliwszych, bądź jest nieco starsze, można schować guziki głębiej :) więcej zdjęć w kom.

#zabawa #dzieci #inspiracja #diy #zabawki #psychologia #ciekawostki #ciekawostka
Pobierz
źródło: comment_Tj23Mh1ybfDdLciWNDGE0ixbR3dAOgb0.jpg
  • 36
@trwaidentyfikowanie po to się nie daje dzieciom tak małych zabawek, po to są nań oznaczenia powyżej 3go roku czy 5 go roku czy 7 roku, aby się wypadki nie zdarzaly. Nie jesteś w stanie patrzeć na dziecko cały czas i nie wiesz czy w sekundę nie łyknie guziczka i się nie zakrztusi. Miałem taki przypadek w rodzinie. Jak trzylatek połknął coś i nie uratowali go. Stąd mój wcześniejszy post.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Dobra, każdy napisał co uważa, nie musicie dawać tych "zabawek" dzieciom poniżej 3 roku życia. Możecie jej nie dawać w ogóle, każdy bierze odpowiedzialność za swoje dziecko. Oceniając "zabawkę" nie musicie oceniać mnie, jako matki i jako osoby w ogóle - nie musicie mi mówić,że jestem głupia i nieodpowiedzialna, żebym coś zrozumiała. Krytyka krytyką, spoko, cenię ale nie w taki sposób.
@trwaidentyfikowanie:

Dobra, każdy napisał co uważa, nie musicie dawać tych "zabawek" dzieciom poniżej 3 roku

życia. Możecie jej nie dawać w ogóle, każdy bierze odpowiedzialność za swoje dziecko

Ale dziecko nie ponosi odpowiedzialności za głupią maDkę. A to trochę gorzej :/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sulphur93 nie wrzucaj wszystkich do jednego worka pt. "maDka". I tak jak pisałam, nie obrażaj, bo równie dobrze ja mogę nazwać Cię nie wychowanym, zdziadziałym piwniczakiem z niskim poczuciem własnej wartości, próbującym się dowartościować obrażając innych.
@Sulphur93: Ale halo halo... gwoździe i młotek do przybijania cienkich drewnianych listewek o różnych kształtach na deseczce to była ( i podobno nadal jest) jedna z popularnych zabawek w przedszkolu :) Durszlak i patyczki jest super ćwiczeniem małej motoryki, aczkolwiek mój roczniak akurat by zjadał, za to 3 latek chętnie pobawiłby się.