Wpis z mikrobloga

@Spottybubble7: Właśnie. Obejrzyj na żywo. Napęd jest dodatkowym elementem do psucia, dlatego wybrałem bez napędu. Sąsiad po gwarancji ma napęd jako zbędny balast.
Szukaj na kołach łożyskowanych, a najlepiej połaź z nią wokół sklepu i sprawdź czy ciężko ją pchać. Kosz plastikowy nie jest najgorszy, ja nie używam - mam dodatkowe nawożenie trawnika.

Poczytaj o silnikach z Twojej kosiarki.

http://quadzik.pl/forum/loncin-czy-to-jest-cos-warte-t3108.html
@powsinogaszszlaja Kosz jest dla mnie niezbędny, ponieważ nie podoba mi się nie pozbierana trawa na trawniku. Podobnie jest z napędem, ponieważ nie będę jedynym użytkownikiem kosiarki. Czytałem o tej marce sporo, widziałem pozytywną recenzje na YT od Kobamix i dlatego zacząłem szukać jakiego modelu z tym silnikiem. Wcześniej szukałem czegoś od Toro z napędem 4x4 ale ok 4 tysięcy złotych to już zbyt wysoka cena dla mnie za sprzęt do trawy
@siodemkaxx Mialem oba rodzaje, obecnie materiałowy i wydaje mi się, że łatwiej z niego wysypywać trawę, mniej się wydostaje z niego w trakcie pracy i nie mam ciągłego wrażenia, że przy jakimś kamieniu pęknie i będzie do wyrzucenia
@Spottybubble7 to ja wlasnie odwrotnie, mialem materialowy przez moze 10 lat albo i wiecej, teraz od 2 lat mam plastikowy caly i nie zamieniłbym nigdy, lepiej sie wysypuje, można ładnie rozsypac trawe zeby wyschła, łatwo wyczyscic, umyc itp. A kamieni mam sporo w trawie po kazdej zimie