Wpis z mikrobloga

Cześć konsolowe świry!

Od dłuższego czasu posiadam PS4, jednak unikałem grania w shootery. Byłem za bardzo przyzwyczajony do klawiatury i myszki, więc próba trafienia kogoś na multi wywoływała większą frustrację niż przyjemność :) Ściągnąłem ostatnio #apexlegends i mam ochotę pograć ze znajomymi, ale martwie się że zanim ogarnę strzelanie na padzie to hype na grę się skończy.

I teraz pytania do Was: czy ktoś z Was przerzucał się ze strzelenia na PC na strzelanie na konsoli? Ile czasu minęło, zanim zaczęło się Wam przyjmnie grać? Macie jakieś tipy (oprócz tego, że trzeba więcej grać :) ), które pomogą w szybszym ogarnięciu strzelania na padzie?

Samego pada ogarniam, gram dużo w inne gry. Niestety strzelanie to inna bajka :(

#ps4 #konsole
  • 8
@Fele93: Ja podobnie jak @cincinati: Najpierw BF1, cała kampania aż do platyny i pozniej uczenie się map w multi. Jak znasz mapy i wiesz mniej wiecej skąd idzie wróg to powoli coraz lepiej ogarniasz trafianie :)
@Fele93: ogarnij sobie jakąś gierkę co ma boty, ja zaczynałem grac na padzie w fpsy w Black ops 3 na botach i tak sobie zwiększałem poziom botów jak grałem już na ekspertach botach to szedłem na multi i wtedy dostawałem lanie aż się nie ogarnąłem i nie zacząłem normalnie już pykać.