Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Całe życie żyłem w przeświadczeniu, że nie będę się żenił, a już na pewno nie będę miał dzieci. Bo czasy nie takie jak dawniej, każdy stawia na przyjemności i woli mieć mniej na głowie. Z kobietami to też różnie u mnie bywało, dwa razy zostałem zdradzony. Tę drugą zdradę to przyjąłem na zasadzie "ok, i tak się po Tobie nic nie spodziewałem, był fajny seks, ale jak wolisz iść w ślinę z inną laską to elo, znajdę inną".

Tak się toczyło moje życie singla. Tutaj jakiś ONS, czasem jakieś fwb. Nie było tego dużo. Może jak się pomyśli o liczbie moich partnerek seksualnych (ok. 25) to wydaje się dużo, ale jeśliby policzyć ile razy uprawiałem seks to byłaby to dużo mniejsza liczba niż u jakiegoś przeciętnego faceta w związku.
Zresztą nie jest to takie ważne. Teraz mam 32 lata i się zakochałem. Z tą dziewczyną mógłbym nawet założyć rodzinę. Koledzy mi mówią, że mnie #!$%@?ło. A ja naprawdę czuję się przy niej inaczej niż przy moich byłych.
Czuję się taki bezpieczny. Nie muszę przy niej udawać jakiegoś samca alfę, normalnie gadam z nią o moich problemach, nawet nie wstydzę się popłakać przy niej. Nie martwię się też czy mnie czasem nie zdradza. Jest taka ciepła i stara się o mnie.
A kiedy widzę jak zajmuje się moją dwuletnią siostrzenicą to ja myślę tylko "Matka moich przyszłych dzieci" :D.

Patrząc od strony racjonalnej też jest bardzo spoko. Ma dużo oszczędności jak na swój wiek, co jest #!$%@? mega rzadkie wśród kobiet, większość moich koleżanek z pracy żyje z miesiąca na miesiąc, mimo że zarabiają dużo więcej niż ona.
No nie powiem, cieszy mnie też to że ona nie jest z tych imprezujących lasek. Alkoholu nie pije, papierosów nie pali, nigdy nie przeklina.
Najbardziej mi głupio, że ja sobie "używałem" życia, a ona była bardziej nastawiona na poważne relacje. Ale opowiedziałem jej wszystko, zaakceptowała to mimo że na początku było jej trudno.

Mój wujek zawsze mówił, że jeśli facet mówi że nie chce zakładać rodziny to znaczy, że nie chce zakładać rodziny z tą konkretną dziewczyną z którą jest, a nie w ogóle. Coś w tym jest.

#zwiazki #chwalesie #wygryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 18