Wpis z mikrobloga

@gruby_rychu: creationwatches
@dudi_: pierwszy zegarek doszedł mi w niecałe 2 tygodnie, ten wysłali 18 grudnia i widocznie coś się #!$%@? może przez ten okres świąteczny, także ja napewno CW po tym wypadku nie skreślam
@Volan: dokładnie to wyszło 88$ + 116zl listonoszowi :>
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@voorhees: na przesyłce była podana wartość przesyłki i od tego naliczyli opłaty, czy może wysłali do Ciebie zapytanie o to ile kosztował zegarek?
@Volan: przyszedł tylko list z WER żeby dosłać dokumenty i właśnie mam zagwozdzke jak wyliczyli mi te opłaty bo zegarek kosztował 88$, a należności celne 99zl + 17.90zl jakieś duperele typu przesłanie listu. czy oprócz vatu jest w tych opłatach zawarte coś jeszcze? bo 23% z 88$ to nie będzie 99zl..
@voorhees: dobry wybór, sam niedawno odebrałem ten sam model (tyle że z J na końcu zamiast K - dopisek Made in Japan) zamawiany z amazon.com. Też bym się pochwalił, ale dzisiaj akurat Orient na łapie :D

Ja już się zastanawiam jaki pasek mu wrzucić, bo ten juz mnie nudzi, myślę o zielonym perlonie na lato i ciemnym brązie skórzanym na zimę :)

I jeszcze polecam pogooglować o polerowaniu tego zegarka -
@whst: ile cię kosztował na amazonie? mam jedną zagwozdzke bo nie wiem czemu ale jak zmienia się data w datowniku to na przejściach pomiędzy kolejnymi dniami są jakieś dziwne arabskie znaki, wtf? narazie nie myślę o zmianach bo jestem zachwycony ale dzięki za info! :)