Wpis z mikrobloga

Mireczki, jestem świeżak w perfumach. Fajnie się ten content czyta ale powiedzcie mi proszę jedną rzecz. Na pewno wielu z Was ma różowe- jak powiedzieć kobiecie że chce się wydać co miesiąc 3 stówy na perfumy? Dla siebie? XD
#perfumy
  • 22
  • Odpowiedz
budżet domowy a perfumy za 3 stówy- to się kłóci


@Mjut_Spadziowy: to zacznij zarabiać więcej przed zabawą w kupowanie perfum co miesiąc za 3 stówy, problem solved ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pinkquartz: tak, mamy wydzielony budżet i tak, co miesiąc go przekraczamy xD poprostu nie lubimy kisic kasy. Jakies tam oszczędności są ale to takie nie do ruszania. Właśnie różowa powiedziała że najwyżej nie będę jadł przez 3 dni xD
  • Odpowiedz
@Mjut_Spadziowy a różowa to do fryzjera czy na paznokcie nie wychodzi? Macie prawo wydawać tyle samo na bzdety, 300zl miesięcznie to wcale nie jakoś bardzo dużo, no chyba że oboje zarabiacie najniższą
  • Odpowiedz
@Mjut_Spadziowy: powiedz ze chciałeś kupić aventusa ale wiesz ze nie możesz sobie na to pozwolić więc kupujesz ten za 3stowy. A tak serio to ogarnij się, nie powiesz mi że ona do kosmetyczki/fryzjera/paznokcie/zakupy itp nie chodzi
  • Odpowiedz