Wpis z mikrobloga

@Eskeel: No byłem, mam torbę leków i zwolnienie do piątku. No i ugotowałem gar zupy warzywnej, herbatę z miodem i cytryną całymi dzbanami piję, syrop z cebuli uwarzyłem i chyba zaraz zapodam mleko z miodem...
@Khraell Czosnek do tego, to jest dopiero antybiotyk. Ale nie mieszaj tam za dużo bo ci może zaszkodzić, jak wszystko co leczy może też zaszkodzić. Powodzenia i zdrowia! I trzymaj się tam! :D
@Khraell Praktycznie wszystko co człowiek zje to i go będzie leczyć. Dla mnie tym "sztosem" jest jak ktoś wpadl, że na przykład kapusta właśnie leczy opuchlizne a goździk działa na ból zęba a napar z suszonych kwiatów lipy działa na żołądek. :D
@Eskeel: No właśnie tej konkretnej już nie ma nigdzie, nakład się skończył, a PDF nie chcę bo to była książka jedna z trzech encyklopedii. Oczywiście pozostałe dwie mam... Przykro mi Miras, że hajsiwo Ci #!$%@?ła, laski potrafią na odchodne spory szajs #!$%@?ć, wiem coś o tym :/
@Khraell A tam, zaebała a teraz spłaca to bo sprawa wyglądowała w sądzie za namową mojej mamy. I w sumie wiesz co? Nawet dobrze, bo nikt jej u mnie w miescie nie chce. :D
PDF możesz wydrukować przecież, później ładnie połączyć i masz. :D