Wpis z mikrobloga

Witam. Przypominam tylko, że wykop daje możliwość podania tylko 10 propozycji w ankiecie! A jako pierwszy odpada Fresh Tasty, który miał 44.24% głosów i zajmuje on 10. miejsce. Oczywiście wciąż głosujecie na najgorszego burgera z McDonalda. Do dzieła!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być jutro wołany możesz kliknąć w plusa lub też zaobserwować tag -----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Przypominam tylko, że wykop daje możliwość podania tylko 10 pro...

źródło: comment_VmymkkwOkBUaBpSc0ynEH1VyURHv1GRL.jpg

Pobierz

Zagłosuj na najgorszego burgera z McDonald

  • Kurczakburger 5.4% (152)
  • Hamburger 7.8% (220)
  • Cheeseburger 1.1% (31)
  • Bigmac 1.9% (54)
  • Wieśmac 2.6% (74)
  • McRoyal 1.3% (36)
  • McChicken 2.4% (68)
  • Filet-O-Fish 73.9% (2096)
  • Mc Double 3.8% (107)

Oddanych głosów: 2838

  • 42
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@oba-manigger: wy jesteście jacys #!$%@?. wyrzucacie dwie kanapki ktore maja jakis smak. reszta smakuje tak samo. w waszej #!$%@? opinii nastepny pewnie wyleci wiesmac bo wyróżnia sie sosem chrzanowym?
@PanG: Następny wyleci pewnie Kurczakburger, bo jest słaby. Jak chcę zjeść rybnego burgera to idę do NorthFisha, bo robią je dużo lepiej niż MCD, jak mam ochotę na kurczaka w bułce, idę do KFC, bo robią to też lepiej niż MCD.

MCD jest jedynie w miarę dobre w robieniu tanich wołowych burgerów - moim typem jest McRoyal/Quarter Pounder w Cheese.
GaiusBaltar - @PanG: Następny wyleci pewnie Kurczakburger, bo jest słaby. Jak chcę zj...

źródło: comment_WEBPxUPOqHbty7EvseUGlkWg2M0sCoNI.jpg

Pobierz
szkoda ze ankieta bedzie z dupy, bo nie wszyscy glosujacy jedli wszystkie kanapki, dlatego zaglosuja na popularnego CheeseBurgera bo jedli tylko to i BigMaca przykladowo.

Wieśmak zajebisty ale cieżki dosyć, imo dużo cięższy w sensie do strawienia niż BigMac.

W ogóle sos Bigmac to mistrzostwo świata. W ogóle BigMac jest czymś poza, czymś ponad, nie ma nic lepszego niż BigMac (móiwę tu o burgerach z fastfoodów). Ehhh.