Wpis z mikrobloga

@Piz-dur Pare razy dziennie głośne szuuuuuuu. Latem przy otwartych oknach w bloku nie słychać co mówi osoba obok. Tam jest akurat trasa podejścia, wiec samoloty śmigają praktycznie nad blokami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pionic: @Piz-dur: W sezonie małych samolotów jest tyle, że to jedno z bardziej ruchliwych lotnisk w PL. W lecie będzie po 3-4 samoloty dziennie, pytanie co będzie za rok/dwa jak z Okęcia będą wywalać coraz więcej operacji.
@Piz-dur: Masz mapę podejścia wraz z wysokościami na których jest tam samolot: https://ais.pansa.pl/aip/aippliki/EP_AD_2_EPLL_2-1-1_en.pdf

Czy przeszkadza teraz to nie wiem, jak jest wiatr w dobrą stronę to nawet w centrum słychać. Ogólnie to zależy, teraz ruch jest mały (pod względem "dużych" samolotów). Ale co będzie za dwa lata to tego nie wiesz. Jeśli np. nawet w części przejmie lotnisko ruch z okęcia i np. będzie ich 10 na dzień to już masz
@epll: Dzięki, przeglądałem te mapy godzinę temu. Z tym, że ja nie mam bladego pojęcia jak to się ma do rzeczywistości, rysunki i wykresy na papierze mi nic nie mówią. Mi chodzi o to, czy ktoś tam mieszka i czy mu to przeszkadza.