Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Typeria: o #!$%@? jaki jesteś mały typie xD, no napisałem, że się cieszę bo w sporej części meczu tak było, nie mam problemu przyznać tego, że Tottenham całościowo w meczu wyglądał lepiej, co nie wypacza wcale mojej opinii xD

"ty pisałeś chyba" xD no "chyba" pisałem, dobry jesteś żeby mnie zdyskredytować musisz szukać starych wpisów. I jeszcze próbujesz reklamować swoją stronę triggerując potencjalnych klientów xD good job pal xD powiedz mi
@vinmcqueen: jestem "mały" bo? xD nie pamiętam dokładnie co pisałeś, dlatego napisałem "chyba". Jeśli sugerujesz, że chciałoby mi się szukać jakichś Twoich wpisów sprzed tygodni, to naprawdę jesteś dowcipny :D Śledzę regularnie wszystkie tagi związane z piłką nożną, zwłaszcza ligą angielską, bukmacherką itd. i sporą liczbę użytkowników najzwyczajniej kojarzę po nicku. Wtedy dodałem tylko notatkę do Twojego profilu na ten temat, bo mnie solidnie zaskoczył ten brak trzeźwego spojrzenia na to
@zino: jesteśmy w trakcie robienia takiego widżetu, który osadzony na stronie będzie ładnie wszystko automatycznie podliczał i zbierał dane z typów i stawek. No ale to trwa i trwa, póki co jakiś czas ręcznie to podliczam, pewnie niebawem zaktualizuję statystyki. Co do bilansu w PLN, to takowego nie będzie, bo stawki nie są podawane w PLN, tylko od 1 do 10. Każdy ma swój budżet i różne kwoty się kryją pod
@Typeria: dwa pierwsze artykuły z brzegu (po wpisaniu united tottenham review w google), z kluczowymi fragmentami, bo nie chce mi się więcej czasu na ciebie tracić

https://www.telegraph.co.uk/football/2019/01/13/tottenham-hotspur-vs-manchester-united-premier-league-live/

"Fortunately his team spoke volumes. They fought, threw their bodies on the line and followed the tactical plan which meant that this was not a lucky result for all of De Gea’s heroics. They earned it and not least with their intent to try
swój budżet i różne kwoty się kryją pod tymi stawkami, więc podawanie bilansu w PLN nie miałoby większego sensu


@Typeria: możesz w excelu robić zestawienie na bieżąco, excel wszystko podliczy, a na koniec dnia print screena i na wykop

koniecznie zróbcie statystyki wg różnych lig i wg kategorii zdarzeń: @strzeli gola @under/over @kartki, to kluczowa sprawa,
@vinmcqueen: artykuły nie są tu żadnym dowodem w sprawie, bo regularnie czytam masę tekstów z którymi się po prostu nie zgadzam i mam wrażenie, że pisał je ktoś kto nie widział danego meczu. Nie zauważyłeś, że media nie zawsze są w pełni obiektywne i nawet pomiędzy największymi ekspertami piłkarskimi widzi się różnice zdań na dany temat? Założę się, że gdyby to Spurs trafili w końcówce 1 poł. to cały artykuł byłby
@zino: 1-10 są to jednostki. Dla kogoś 1 to może być 10 zł, a dla kogoś innego może być to 1000zł. W całościowym bilansie skuteczności danego typera nie ma znaczenia ile PLN wygrał, tylko ile jednostek jest na plusie, bądź minusie. Choć i to może być mylące, bo ktoś może mieć jeden rok świetny, a drugi fatalny i to, że wciąż jest na plusie wcale nie sprawia, że warto cisnąć jego
możesz w excelu robić zestawienie na bieżąco, excel wszystko podliczy, a na koniec dnia print screena i na wykop


@Typeria: życzę powodzenia, z tymi stawkami to sam zauważylem i edytowalem posta, zgadzam się,

ale statystyka to rzecz niezbędna i pomoglaby w rozwoju, wystarczy wpisywać typy do excela, excel to sam podliczy, jeżeli to jest jakaś trudność, to rób zestawienie tekstowe traktując przecinek jak kolejną kolumnę, wszystkich typów razem i dodawaj kolejne,
@zino inny sposob niz Excel bedzie , niedlugo statystyki wjada i beda dostepne, zapewniam :) od tego weekendu wznawiamy tez nasz kanal Typeria na YouTube i ruszamy z paroma innymi rzeczami, takze warto nas sledzic ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Typeria: jak chcecie mieć oglądalnośc na youtubie, to typujcie Piątka, strzeli/ nie strzeli, wszystko co z nazwą Piątek ma oglądalność, myślę, że najtrudniejsze w typowaniu publicznym to umiejętność akceptacji straty,
@zino ogolnie w typowaniu na stronie jak i na youtube potrzebne jest stawianie medialnych spotkan, o ktorych jest glosno , to sie klika. Nie jest wiec latwo polaczyc to i jako taka skutecznosc, ale jakos walczymy ;) no ale fakt, Piatek w tytule gwarantuje wyswietlenia, zdajemy sobie sprawe ;)
@Typeria: mam trochę doświadczenia w bukmacherce, lepiej jest połączyć supermedialne jak Piątek + mniej znane, a dochodowe, gdyż kursy na mecze topowych lig są zwykle dobrze wyliczone, trudniej tam też o niespodziankę, ewen. można typować mniej popularne zdarzenia z takich medialnych meczy, jak strzelcy bramek, granie też kursów poniżej tak 1,5 jest zwykle niedochodowe, większa szansa to gra na underdogów,