Wpis z mikrobloga

Może byłby ktoś zainteresowany serią wpisów o kompleksowej ścieżce zakupu i wykończenia mieszkania deweloperskiego?
Moje pierwsze własne mieszkanie, 68 metrów + miejsce garażowe. Aktualnie jestem w połowie wykańczania mieszkania, kuchnia gotowa w 90%, łazienka w 25%. Prowadzę arkusz, w którym zapisuje wszystkie wydatki poniesione i te zaplanowane.
Chętnie podzielę się swoim doświadczeniem i informacjami na co zwrócić uwagę od procesu poszukiwania mieszkania po sam zakup i wykończenie.
#mieszkanie #dom #deweloperka
Elessar - Może byłby ktoś zainteresowany serią wpisów o kompleksowej ścieżce zakupu i...

źródło: comment_WUHsALri5d0TTXDt07QTCklLxx3XA3sQ.jpg

Pobierz
  • 320
Jak wrócę z pracy do domu to zrobię pierwszy wpis i założę tag. Zacznę od samego początku czyli czym się kierowałem przy wyborze mieszkania w mojej okolicy, jakie mieszkania oglądałem, jakie odrzuciłem (ze względu na co) i jakie w końcu wybrałem. Podam kwoty, czasy dojazdu (które również odegrały sporą rolę w podjęciu decyzji) i inne mniej lub bardziej ważne szczegóły.
@Elessar: fajna kuchnia. @caribbean: zrób pochłaniacze basowe - obrazy z waty szklanej pt-90, psiknij ją jakimś gównem żeby nie pyliła i obij drukowanym płótnem z plotera, albo jakimś fajnym materiałem. Będziesz miał coprawda dziwnie grube "obrazy" na ścianach ale od razu możesz głośniej słuchać muzyki, ruchać, oglądać filmy czy się kłócić i sąsiedzi nie będą słyszeć. To kosztuje tyle co nic, a efekt zajebisty. Zszywacz tapicerski za 30zł z Castoramy,
@Radus: lodówki jeszcze nie ma, patrząc na główne zdjęcie będzie stała po prawej stronie (obok szafki), więc ten tzw trójkąt jest całkiem logicznie zachowany. Drugie zdjęcie jest robione prawie z perspektywy lodówki)