Wpis z mikrobloga

Mirasy spod tagów:
#gearbest #gearbestkupony #banggood #chinskacebula #chinskacebulakupony #kuponynazywo

Szukam odkurzacza (coś jak ten na foto) do ceny ok 800zł, który spełniał by następujące warunki xD :
- Wysyłka z Polski/Europy -wiadomo unikncięcie ceł/vatów itp
- Najlepiej jakby posiadał filt HEPA
- Możliwość dokupienia w przyszłości części zamiennych/ końcówek/szczotek itp
- Akumulator co najmniej 2200mAh (żeby chociaż te 30-40min popracował na jednym ładowaniu)

Z góry dzięki.
źródło: comment_yEZIq9ja4zAqTX7Nb05Vsqshh8gSq2cO.jpg
  • 6
@leszek_SK: Dzięki! Wyglada dobrze. Przy okazji zapytam Ciebie o odkurzacz automatyczny xiaomi. Widziałem ostatnio w euro rtv za 1300 zł. Co najbardziej się opłaca. Wziąć z chin czy z euro (cena 300-200 zł różnicy) czy dopłacić do V2?
@jmyung kupilem ostatnio v1, bo mi mopowanie nie potrzebne. Na razie tylko testowo jezdzil bo na nowe mieszkanie czeka. Musisz poczytac czy sie oplaca kupowac w CN czy w PL bo ja swojego kupilem za 160$ u chinczykow wiec sie nie wypowiem na temat ceny. V2 ma chyba tylko lepsze ssanie i mopowanie
@jmyung na GB pod koniec listopada mozna bylo upolowac kupon 100/200$ wiec skorzystalem i jednym obnizylem xiaomi vacuum z ~260 do ~160$ no i drugim zbilem cene Jimmiego tylko dobralem szczoteczke oclean air i szczoteczka + jimmy kupilem za ~100$