Wpis z mikrobloga

Mireczki, nadszedł ten moment! Zaczynamy antywalentynkowe #rozdajo z #goodie!
Do wygrania nowiutka #ps4 () Po co masz spędzać #walentynki z dziewczyną, skoro możesz z nowiutką konsolą? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zasady są proste. Specjalna komisja konkursowa złożona z dwóch piwniczaków i jednej niepiwnicznej Mirabelki wybierze właśnie Ciebie, jeśli:
1) zaplusujesz ten wpis,
2) przekonasz nas w komentarzu, dlaczego to właśnie Ty powinieneś spędzić Walentynki z konsolą ( ͡º ͜ʖ͡º)

#konkurs trwa do jutra do 16:00. Wyniki podamy w piątek o 11:00. Regulamin konkursu tutaj. Wygrywa autor najbardziej pomysłowej odpowiedzi. Czas, start!

---
Jak wiecie, goodie uwielbia rozdawać Wam kody rabatowe i najlepsze zniżki ( ͡ ͜ʖ ͡) Specjalnie z tej okazji podnosimy więc #cashback na #pysznepl do 6%. Szczegóły tutaj. Promka trwa do soboty, możecie śmiało korzystać!

Jeżeli Wam się nie poszczęści, a bardzo chcecie kupić sobie konsolę, możecie zamówić ją on-line z programem goodie #cashback. Zwracamy część wydatków na zakupy m.in. w AliExpress, Media Markt, Allegro i RTV EURO AGD. Łącznie współpracujemy z blisko tysiącem sklepów on-line. Szczegóły na temat działania naszego cashbacku znajdziesz tutaj.

#playstation #konsole #gry
Pobierz Goodie_pl - Mireczki, nadszedł ten moment! Zaczynamy antywalentynkowe #rozdajo z #goo...
źródło: comment_eQVKPP5oeqwD3TFSbocQpwutdNl3bpKD.jpg
  • 1540
@Goodie_pl: zazwyczaj nie biorę udziału w rozdwajkach, ponieważ niektóre rzeczy bardziej przydadzą się innym. Jednak tym razem jest inaczej. Jestem fanem motoryzacji i kocham wyścigi (szczególnie Formułę 1). Naprawdę przydałaby mi się właśnie taka konsola do projektu nad którym pracuję od jakiegoś czasu. Wymarzyłem sobie zbudowanie symulatora bolidu F1. Początkowo myślałem, że mógłbym połączyć taki symulator z PC, jednak konieczność obsługi klawiaturą i myszką nie wchodzi w grę na takim siedzisku.
Pobierz Platkisniadaniowe - @Goodie_pl: zazwyczaj nie biorę udziału w rozdwajkach, ponieważ n...
źródło: comment_0GiD6l8Y9FyYQhyAcK1aO9MoEZ9vFcRO.jpg
@Goodie_pl w przypadku gdy wygram tę konsolę to przekażę ją mojemu chrześniakowi i jego bratu. Ich stare ale ciągle żywe PS3 przekażemy jakiemuś biedniejszemu dziecku z ich szkoły/klasy/podwórka
Chłopaki kochają konsole i zapraszają do grania córki sąsiadów może te małe blachary poleca na nowszy model ;)
@Goodie_pl: Dawno, dawno temu, nikt nie śmiał marzyć o konsoli PS4. Dzieci było od groma bo nudno. Czarne to były czasy. Wtedy pojawili się oni - cali na biało-granatowo-czerwono. Toż to drużyna Dobrodziejòw (z ang. Goodie) nasi wybawcy. Dość prokreacji na Walentynki - czas na konsolowe pojedynki! Ich hasło stało się naszym nowym prawem, a konsola ciałem się stała i mieszkała między nami. Amen
Jak to jest mieć #ps4, dobrze?
- Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje