Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Myslicie ze to bedzie bardzo glupie jesli jutro napisze chlopakowi ze za nim tesknie i chcialabym jego powrotu?
Tak naprawde to oboje #!$%@? sprawe. Nikt nikogo nie zdradzil.
Po prostu jutro sa Walentynki a ja jestem w nim zakochana chociaz nigdy mu tego nie powiedzialam.
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 28
@Piotero1 życie, samo weryfikuje. W związkach które się rozpadły ciężko szukać szczerości, i zawsze już będzie świadomość rozstania.

Co innego ratować rozpadajacy się związek, a co innego zerwać i do siebie wracać, strata czasu i tyle.
@glonstar masz dużo racji, jak najbardziej, tylko też weź pod uwagę że odmienne zdanie to pojęcie szerokie, i może dotyczyć picia z kolegami, lub odmiennego zdania na temat polityki, pracy, życia, dzieci.

Nadal uważam że jak się coś #!$%@?ło do tego stopnia że ktoś się rozstał, to jest to kwestią czasu zanim znowu się rozpadnie, teraz czy za kilka kolejnych lat .
@glonstar: @v1lk: no to ja chyba w ogole jestem jakims ewenementem bo kiedy poznalem rozowa to zaproponowalem sam tylko 3 pierwsze randki a pozniej to juz ona proponowala, pisala pierwsza i nawet pierwsza zaprosila mnie na wspolny weekend. Rozstalismy sie na troche a pozniej wrocilismy. W tym roku mijaja 3 lata od kiedy wrocilismy do siebie a ona jest moja narzeczona :)
Prawda jest taka ze skoro ktos kogos kocha,
OP: @glonstar poszlo o jego prace, o to ze on nie ma w zwyczaju np powiedziec ze ładnie wygladam czy czegos milego (ale tez nie jest oschly, martwił sie czy dojade do domu, przytulal itd) ale mi brakowalo czegoś takiego milego, komplementu ale on po prostu taki jest ze zrobi herbate, przytuli ale z jego najwiekszych komplementow to sie dowiedzialam ze mam ladny szalik xd i tez teraz po tych 3