Wpis z mikrobloga

myslalem o tym najnowszym Porsche


@biosy_: droższe, mniej części, mniej fajnych funkcji i model głównie do postawienia na półkę. Twoja kasa, twoja decyzja. Ja bym wolal 42082 (zresztą, co ja #!$%@?ę - wolę 42082 bo mam obydwa)
@biosy_: bo po cenach oficjalnych to się nie kupuje. www.promoklocki.pl sprawdź. Wczoraj najniższa to było koło 730 na amazon.de. Około 760 allegro
@biosy_: Nie chcę być malkontentem, ale raczej nie będzie wzięcia na oglądanie tego, tym bardziej, że są już filmiki na YT ze składania ciekawych zestawów j każdy może sobie przewinąć, zmienić tempo itd.
@trv61866: jasne, nie mam ciśnienia na niewiadomo co a mysle ze jednak ktos tam sobie bedzie podgladal. Zamysl jest taki aby na tych strimach zbierac hajs na kolejne zestawy. Ale to tez nie przymus - fajnie by bylo gdyby to wyszlo po prostu ;) Taka chec podzielenia sie zajawka z ludzmi a przy okazji moze kolejny zestaw wjedzie za jakis czas (choc podkreslam ze to nie glowne zalozenie)
Dziś zamówiłem. Padło jednak na 42096. Z kilku powodów, o których nie będę się teraz rozpisywać.
Wasze propozycje super i czekają w kolejce. Myślę, że wybrany przeze mnie zestaw będzie idealny na początek powrotu do zajawki klockowej.
Zawołam Was gdy będę znał datę i godzinę streama.

@manngoth @Salomontheking @Vadzior @Sl_w_k_1 @promoklocki @WykresFunkcji @frems @Qullion @sisohiz @zimt0s @paluszer @reptilianin6190