Wpis z mikrobloga

@Korczaszko: hejt jest tylko na tych, ktorzy uwazaja sie za lepszych od tych nieczytajacych.

Strony typu "nie jestem statystycznym polakiem, bo czytam ksiazki" itp twory, gdzie pod lekka kolderka ironii i heheszkow, kryje sie jakies takie poczucie wyzszosci, dolewaja tylko oliwy do ognia.

Do tego dochodza jeszcze ananasy spod znaku, hurr durr tylko ksiazki naukowe, rozwoj osobisty, cenione powiesci i noblisci. Opowiesci o wampirach, wymyslone swiaty sf i cala reszta to
  • Odpowiedz
@Korczaszko: chyba przez #rozowepaski co czytają gówno pokroju Greya czy biografię Cichopek i uważają się za wyżyny intelektu, nie czytasz książek, nie idę z Tobą do łóżka xD dobry przykład @czeburashka co uważa że bez czytania książek cywilizacja jebnie i będziemy chodzić po ulicach z #!$%@? w rękach i srać gdzie popadnie, litości...
  • Odpowiedz
@Pie_Man gdzie tak napisałam? Strasznie wszystko upraszczasz xd co do tych #!$%@? (#!$%@?ów) to już chyba za późno, bo ostatnio z dwa w centrum miasta widziałam i ziomka, który naszczał w ciągu dnia na schody w lokalu w którym pracuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz