Wpis z mikrobloga

Prezydent rezydent znów żebrze o auto. Tym razem to nie Asterka tylko Citronetka. Znów myśli że zlitują się nad nim jakieś dobre duszyczki które zasponsorują mu auto. Jemu chyba te auto byłoby tylko potrzebne do jeżdżenia na "trójkę" z donosami. Ot taki Donosowóz. Ma już jedno auto które od lat stoi w jednym miejscu, raz na ruski rok jest przepalany. Tyle że nie stać go nawet na utrzymanie tego auta. Składki OC od dawna płacone nie były nie mówiąc już jak wysoka byłaby kara za nie płacenie składek. Przeglądu Lublin też by już nie przeszedł. Nawet jeśli kupiłby Citronetke (choć to jest pewne że czegoś takiego na pewno nie będzie) to podzieliłaby taki sam los co Astetka boża. Raz że nie będzie opłacalna, dwa Warmiak tak jak w przypadku Asterki nie zawita nawet w WK w celu przerejestrowania bądź wyrobieniu nowego dowodu na tych samych blachach no i przede wszystkim będzie więcej stała niż jeździła i przy okazji gniła. Nie popieram jakiegokolwiek wspierania pasożytów, ale był Fiedor, były lajty i była kasa. Co prawda sporą sumę zabrałby komornik ale wszystkiego by nie zabrał. A tak przez swoje niżerłactwo i nibembeństwo znów nie ma nic. No to jak jest ktoś chętny do zasponsorowania nowej limuzyny prezydenckiej do wożenia donosów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A nie przepraszam nie donosów a zawiadomień.
#kononowicz #konon #szkolna17
  • 6
@Rychu_Bychu: Ja również nie czułem jeszcze takiego obrzydzenie. Myślałem że to słynne proszenie o tonę węgla przelało czare goryczy. A czego się spodziewać po mitomanie z przerośnietym ego który siedzi ponad 25 lat na bezrobociu bo robić mu się po prostu nie chce, i myśli że wszystko mu się należy. Myśli że jest niewiadomo kim i fani chętnie wpłacą mu kasę. To jest właśnie jego nibembeństwo. A później dziwi się że
@Rychu_Bychu: Dokładnie. Szczerze nie wyobrażam sobie jak można wspierać pasożytów społecznych. W życiu nigdy nie wysłałbym takiemu paczki czy pieniędzy. Bo to tylko wspiera tą całą patologie. Wolę takie rzeczy wysłać komuś kto na prawdę tego potrzebuje. Ja rozumiem jeszcze takiego wspomóc np. w 2014 czy 2015 gdzie faktycznie bieda zaglądała w oczy. Ale gdzie teraz gdzie pasożytom przewraca się w dupach od dobrobytu. Za bardzi roszczeniowe się pasożyty zrobiły. Tak