Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Wkurza mnie to narzekanie na Brzęczka że wystawił chorego Milika zamiast zdrowego Piątka.
  Dobrego selekcjonera poznaje się po tym, że widzi więcej niż inni, że pozornie głupie rozwiązania okazują się strzałem w 10tkę.
  Austria to nasz najpoważniejszy rywal w grupie, wszyscy ci zawodnicy mieli styczność z chorym Milikiem. Te kilka dni to akurat wystarczający czas, by infekcja u rywali się rozwinęła, dzięki czemu z Izraelem pół drużyny będzie narzekać na gorączkę.

  Zobaczymy, co będziecie pisać po następnym meczu, gdy Austriacy zgubią punkty, a tymczasem dajcie w spokoju pracować wizjonerom.

  #mecz #pilkanozna #reprezentacja
  pokaż całość

  odpowiedzi (13)

 • avatar

  Model S
  Model 3
  Model X
  Model Y

  Good multi-billion dollar joke Elon
  #spacex #tesla

  odpowiedzi (23)

 • avatar

  Proszę państwa, magowie będą tworzyć tutaj Magiczną Barierę. Tutaj mamy z 12 magów, kurwa jest ich dużo, no jest ich kurwa dużo. Zaklęcie może z bliska zobaczycie jego stan techniczny, zajebisty kurwa. Sprzedaż kurwa Pyrokar z Klasztoru, pytajcie o Kamienie Ogniskujące. Kurwa, Almanach żem opluł aż. No proszę państwa sami magowie. Chuj kurwa stan idealny. Dobra zaklęcie nowe, no i pan Xardas no kurwa i lecimy arcymagu. Dawaj Xardas. Dawaj Xardas to już się zapisuje!

  Ej kurwa coś zakłóca delikatną strukturę zaklęcia.

  Chuj z zaklęciem, dawaj.

  Nie, kurwa trzeba naprawić hehe.

  AŁA KURWA RZECZYWIŚCIE. KURWA, ZOSTALIŚMY UWIĘZIENI WE WŁASNYM DZIELE. AŁA WIĘŹNIOWIE WYKORZYSTALI MOMENT KONSTERNACJI. KOPALNIE W RĘKACH WIĘŹNIÓW AŁA.

  O kuurwa, co ty żeś odjebał Xardas?

  #gothic #heheszki #pdk #niemoje #gry
  pokaż całość

  odpowiedzi (15)