Wpis z mikrobloga

@KapitanJaszczurka: a tak serio to przykra sprawa. Kolega kiedys przychodzil na strzelnice z psem. Taki wyszkolony ze ja bez sluchawek nie jestem w stanie wytrzymac a ten pies sobie biegal obok jak on strzelal. Okazalo sie ze pies ma raka. Wywalil na leczenie cos kupe kasy i nic to nie pomogło. Szkoda mi go było :/
  • Odpowiedz
@KapitanJaszczurka: dziś w podobnego przywaliłem autem, choć był trochę grubszy. Muszę przyznać trochę się przestraszyłem, opony zapiszczały ale spokojnie zderzak cały ( ͡° ͜ʖ ͡°).
W sumie to Twój nie ma tak źle ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@KapitanJaszczurka: współczuję, wiem co czujesz bo u mojego psa w maju był wczesno wykryty chłoniak, niestety niedawno przegraliśmy długą walkę, chociaż jeden z lepszych psich onkologów dawał jej Max 2 miesiące. Trzymam za Was kciuki
  • Odpowiedz
@KapitanJaszczurka współczuję, ja dziś dostałam wyniki biopsji mojej kotki. Niestety złośliwy rak i już się raczej nic nie da zrobić. Ma guza na języku więc jak by to wyciąć to tylko by się męczyła :( Już ma swoje lata, ale to i tak strasznie boli. Już kilku wetów pytałam i niestety wszędzie taka sama opinia. Straszne to jest jak takie maluchy chorują i już nic nie da się zrobić. Ale moja kotka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KapitanJaszczurka: mój pies był na sterydach i to też nie cały czas i dosyć dobrze się czuł, lepiej zrobić biopsje bo z tego co się orientuję chłoniaki też są różne. Przyjemniej będzie wiadomo co i jak.
  • Odpowiedz