Wpis z mikrobloga

Cześć, chciałbym was o coś zapytać.
Mianowicie taka sytuacja:
wczoraj wieczorem pokłóciłem się ze starym (nieważne o co), kazał mi #!$%@?ć i pożaliłem się o tym mojemu różowemu (spała już wtedy). Rano wstałem, to wiecie jakie wiadomości zobaczyłem?

spać

nie chce do szkoły

nieeee


ani słowa na temat moich gorzkich żali, dzisiaj się pokłóciliśmy o to, bo ona uważa, że nic złego nie zrobiła, a mnie to zabolało, że ja się jej żale, a ta nawet #!$%@? "będzie dobrze" czy czegokolwiek odnośnie moich wiadomości. (Samo olewanie jakichkolwiek wiadomości to dla mnie coś nie halo)

#pytanie #ankieta #zalesie #rozowepaski #zwiazki #gorzkiezale

Zrobiła źle?

  • nie 27.1% (16)
  • tak 72.9% (43)

Oddanych głosów: 59

  • 17
Ja jak się 'ze starym' pokłóciłem w wieku 18 lat to znalazłem pracę i wyniosłem się z domu - od tamtej pory oczywiście wszystko się poprawiło ale do mieszkania z rodzicami nie wróciłem.
@Tison: myślisz, że to takie łatwe? Myślisz, że nie mam świadomości, że to również #!$%@?? Ja już po prostu taki jestem, że oddaje się cały kobiecie. Nie mówię tu o "bajkowym" romantyzmie, że kolacja przy świecach. Mówię tu o moim stanie, moich uczuciach i samej definicji miłości. Powiem tak - jeżeli trafisz na tę odpowiednią kobietę - to jesteś w tej sytuacji wygranym, ale jak nie - to #!$%@? wie co