Wpis z mikrobloga

@Limonene: probowalem xD wiesz ile to #!$%@?? Zglos chec rezygnacji, czekaj na odpowiedz kosultanta, on wysyla wniosek, ty odpowiadasz, on cos klika, ty potwierdzasz, a pozniej i tak dzwonia z jakichs centrow pracujacych dla mbanku w skierniewicach czy gdzies xD ja po prostu blokuje ich numery i elo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sramnawas: bzdura, zrobiłam to i trwało maksymalnie 3 minuty
@puszka Z innymi bankami miałem już przy zakładaniu konta nie miłe odczucia. Najlepiej zostałem obsłużony w pko. Plus przekonała mnie apka. Po obejrzeniu apek innych banków myślałem że dostanę wylewu do mózgu...

Jest intuicyjna, szybka i spełnia moje oczekiwania w 100%. Praktycznie nie muszę chodzić do oddziału banku bo mogę większość rzeczy załatwić/zamówić przez nią.

Szczerze mówiąc to było już kilka lat temu. Może któryś bank już podgonił technologicznie z apką...

Ale
@wonsz_smieszek: nawet po wykresie, typowy prosty wykres to wycena liniowa dającą złudne pocuzcie bezpieczenstwa

@MajorToJestKajor: @Reezu:
Misiaczku, to jest fio inwestujące w inne fio. Co daje tu strata bankowi? Nic nie daje, za zyski ma succes fee. 2018 rok to szczególne na Gpw sredni rok. Fio oddaje zachowanie indeksów. W fio patrzysz na horyzont tutaj to 5 lat, rok wczesniej bylo 9% w wyniku.
Typowe januszowe #!$%@? ze wszyscy