Wpis z mikrobloga

Tak sobie myślę, że jednak Rafał Zaorski ma rację mówiąc, że następna bańka będzie na spółkach, którym w jakiś sposób uda się zrobić lewar na technologiach, jakie pojawiły się przy okazji krypto. I wcale to nie musi być blokczejn. Być może te firmy już są, może już mają produkty, może są dostępne dla inwestorów a może nie i finansują się same. ( tak wiem Merlin ale to Polska :) )
Krypto w samo w sobie już nie ma mocy wygenrowania bańki. Każdorazowy wzrost będzie shortowany przez tych, którzy grają przeciw trendowi. Kleszcze shortów i longów, już nie pozwolą się wyrwać krypto to da mun.


#bitcoin #kryptowaluty
  • 7
@atari_XE: Już była idioten hossa na spółkach związanych z ziołem po legalizacji w Kanadzie( ͡° ͜ʖ ͡°) Co chwila jest jakaś pompka, nawet na gpw czy new connect zdarzają się spółeczki co robią x3 w rok przy małych wolumenach. Takiej bańki jak na krypto było prędko nie zobaczymy, szczególnie, że ciężkie czasy idą.
@m00n: Raczej chodzi mi o spółki, które rzeczywiście użyją tych technologii do nowych finansów. Różnych produktów strukturyzowanych w oparciu o krypto. Może źle się wyraziłem bańka, chodziło mi prawdziwe spółki, które użyją technologii.
@atari_XE: niezaprzeczalnym plusem crypto jest możliwość kupna czegokolwiek (szitów) z drugiego końca świata. Kupić akcje z Chin np to już nie taka prosta sprawa. Także rzeczywiście tutaj jest potencjał, natomiast musi to być coś o realnej wartości, a nie BananaCoin XD