Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hejka, dzisiaj poczytacie Państwo piękną wypowiedź 21 latka o życiu ogólnie, tak więc jeżeli jesteście ciekawi co o tym sądzę... have fun

1. Związki: od tego zaczynam. Jestem prawie 6 lat z jedną kobietą która jest dla mnie idealna pod każdym względem i tutaj definitywnie #wygryw udało mi się uciec od sytuacji ludzi z tagu #przegryw
2. Edukacja: zdana matura, studia techniczne zaoczne w trakcie (3semestr) normalna sprawa dla faceta, ani wygrw/ani przegryw
3. Praca: od razu po maturze wlazłem do IT z wiadomo jakich powodów. Najpierw gowno praca 9msc przy sieciach i helpdesk, obecnie od 6msc fullstack dev (react/symfony) ale strasznie #!$%@? mnie pracowanie dla kogos. Fajnie dostawac wyplate ale duzo wieksza satysfakcja jest z pisania wlasnych projektow. + robie je wtedy kiedy mam na nie ochote a nie wtedy, kiedy musze (8-16) i to bede chcial wlasnie zmienic.
4. Pieniadze: mam odłożone 50k. W tym roku przewiduje podwoic ta kwote bo chcialbym do konca studiow miec wlasne mieszkanie a nie (nie)zyc na jakims kredycie.
—————
To wyzej to prawie wszystko co udalo mi sie ‚zdobyc’ przez te 21 lat i strasznie #!$%@? mnie fakt, ze nie ma zlotego srodka (lub nie umiem go znalezc).

Zarabiam te tysiac+ wiecej, ale jezdze do roboty godzine w jedna strone i wracam wieczorami + mam dosyc duzy bol oczu i wcale nie czuje sie wolnym czlowiekiem

Nie mam wolnych weekendow, bo w prawie kazdy jade na studia

Mam wlasciwie 5% wolnego czasu i prawie nic innego nie robie oprocz jedzenia, spania, przegladania tel i siedzenia przed komputerem

Chcialbym sobie wyjechac gdzie zawsze chcialem i zyc bez zobowiazan ale skoro żyję z rozowym, to moglbym zrobic to tylko z nia a ona tez pracuje i nie mam jak sie wyrwac

Moglbym zmienic prace ale po co mam ja zmieniac, skoro moge zrobic tylko krok w tyl bo zadna inna wcale nie bedzie lepsza

Ogolnie to pomimo dobrego zycia, jak sami Państwo widzicie, w srodku wcale nie jest mi tak dobrze i chcialem wlasnie to wyrzucic z siebie

I wlasnie teraz moge wziac sie w garść i robic swoje, aby zrealizowac cele

Dzieki za czytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 3
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania w wieku 21 jesteś na zajebistej drodze, żeby się ładnie ustawić. Możesz przycisnąć jeszcze te 2-3 lata, a potem zmienić pracę na taką, która będzie Ci całkowicie odpowiadać i żyć sobie już spokojnie na swoim, w weekendy robiąc to co lubisz i pewnie bez problemu wyjeżdżając od czasu do czasu na jakieś fajne wakacje. W wieku 25 lat będziesz już miał to, na co inni zapieprzają niekiedy długie lata. Nie ma
  • Odpowiedz