Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, OP Delivered - dosłownie( ͡° ͜ʖ ͡°) Kilka dni temu wygrałem rozdajo organizowane przez @Hercyk
Zupka picrel (reszta fotek w komentarzach) czekała do dnia dzisiejszego bym podjął próbę jej przygotowania. Po bojach z tłumaczeniem z obrazu via Google Translator udało mi się chyba przygotować zupkę zgodnie z przepisem. Dla wszystkich którzy zastanawiają się jak smakuje: Dziwnie. Serio nie jestem w stanie podać lepszego określenia. Zapach podczas przygotowywania tejże potrawy pogonił współokatora z kuchni a i u mnie wywoływał znaczny grymas.

Przyznaje, że bałem się spróbować, głównie ze względu na zapach przypominający nieświeżą rybę. Wygląd mi osobiście przypomina... szczaw ze słoiczka, ale to już oceńcie sami na podstawie fotek ( ͡º ͜ʖ͡º) Smak jednak wynagrodził mi podjętą próbę i mimo iż niewygląda to było bardzo smaczne!

Dzięki wielkie jeszcze raz Pani OP, również za fajne opakowanie mojej zdobyczy. Życzę kolejnych udanych wypraw owocujących kolejnymi interesującymi rozdajo.

#rozdajo #korea #chwalesie #kolacja
Pobierz bizmutx - Mirki i Mirabelki, OP Delivered - dosłownie( ͡° ͜ʖ ͡°) Kilka dni temu wygra...
źródło: comment_s75Y7WYFSekXKofCqfQu13ld7RbtHbeu.jpg
  • 8
Wygląd mi osobiście przypomina... szczaw ze słoiczka, ale to już oceńcie sami na podstawie fotek ( ͡º ͜ʖ͡º) Smak jednak wynagrodził mi podjętą próbę i mimo iż niewygląda to było bardzo smaczne!


@bizmutx: parafrazujac klasyka "wyglada jak gowna a smakuje jeszcze lepiej"