Wpis z mikrobloga

Widzę na tt obronę teraz Nawałki przez dziennikarzy, min. też Ćwiąkiego, że jest/ był on dobrym trenerem bo doszedł na euro do ćwierćfinału. To powiedzcie mi kto był w na tym turnieju trenem Walii i co aktualnie porabia ten mistrz trenerki. Przypominam, że słabsza od Polski Walia doszła do półfinału.

#mecz #pilkanozna
  • 11
  • Odpowiedz
@pusiarozpruwacz: Pamiętam, że jak po tym Euro mówiłem w pracy, że Nawałka był hamulcowym, bo ta ekipa zasługiwała na półfinał, to dostawałem obelgi typu "malkontent". Ludzie mieli gdzieś nawet Lewandowskiego, bo liczył się dla nich tylko Nawałka xD
  • Odpowiedz
@alphabeta: U nas to da się tylko od skrajności w skrajność, nie ma #!$%@? nic po środku.

Nie wiem, na jakiej podstawie sądzisz, że my mieliśmy podstawy liczyć na tym turnieju na lepszy wynik. Że Portugalia była w zasięgu? Była. Ale tak uczciwie na papierze - byliśmy od niej słabsi. My mieliśmy Lewego - oni Cristiano, my Glika - oni Pepe itd.

Można się czepiać niektórych rzeczy u Nawałki na tamtym
  • Odpowiedz
@rooger: Przede wszystkim rzygać chciało się widząc ten jego styl - 1:0 i murowanie bramki. ANTYFUTBOL. Został zweryfikowany u ruskich i teraz w Ekstraklapie PKO. Taki trenerski geniusz...
  • Odpowiedz
@alphabeta: To prawda, to druga strona medalu. Ale nie twierdziłem, że to jakiś cudotwórca - raczej, że do pewnego momentu solidnie wykonywał robotę i miał trochę szczęścia. A potem popełnił sporo błędów i miał trochę pecha. Jak to w życiu.
  • Odpowiedz
teraz w Ekstraklapie PKO. Taki trenerski geniusz...


@alphabeta: Bo przegrał nie swoim składem? Ja #!$%@?, gość nawet tego Lecha pół roku nie trenuje a już mamy komentarze że został zweryfikowany xD.

Tak samo przykład mundialu w Rosji, a on na boisku grał? On biegał mniej od Senegalu i Kolumbii? Mundial w Rosji był klapą i winnych jest wielu w tym i sam Nawałka.

Śmieszy mnie niedocenianie Euro 2016 gdzie z Portugalią
  • Odpowiedz