Wpis z mikrobloga

Kuźwa co się dzieje z tym światem #csgo wbijam do jakiejś polskiej poczekalni aby nie grać solo bo ruskie... Mapa Cache oczywiście końcówka meczu wynik 14:11 przegrywamy ja pierwszy w tabeli z kontem 27 fragów a gościu mówi ej "mój nick" dzięki za gre dobry jesteś... A ja nie mam mikro więc napisałem na czacie "thx" a oni w tym czasie kickneli mnie. Chciałbym zaznaczyć że mam mikrofon ale mam podłączony pod keyboard w drugiej części pokoju, i po prostu nie chciało mi się go odpinać i podłączać do kompa... Gram drugi mecz ta sama sytuacja wbijam do polskiej poczekalni. Mirage.. Jakiegoś gościa wywaliło w 2 rundzie i już przy wyniku 7:2 dostał bana gramy dalej ja oczywiście otwieram zdobywam po 2-3 fragi na runde ale i tak mimo to przegrywamy 2 typów mówi do mnie #!$%@?ć cię, jesteś słaby a najlepszy gościu na samym dole tabeli staty 3-17 i zaczyna wyzywać moją matke xD a gościu max 16 lat xD jprdl gdzie są rodzice?!?! (ja wieku 15 lat jak powiedziałem w nerwach do brata #!$%@? i usłyszeli to rodzice to miałem #!$%@?) Nawet jeśli bym miał wtedy mikro podłączone to i tak bym nic mu nie powiedział bo jakoś nie potrafię kogoś obrażać, zostałem dobrze wychowany przynajmniej mam taką nadzieję :) ciekaw jestem czy takie dzieciak by tak w realu powiedział do 7 lat starszego typa że rucham Ci matke xD. A co do gry to 15:13 ostatnia runda my bez kasy, ja 33 fragi i kick xD rozumiem jakbym zamykał tabele ale trollował tak możecie kickąć #gry #steam
  • 9
@Adom007: Goldy czy i silvery - raz ze skoro grales z nimi to Twoj poziom, dwa to nie wazne jaki to jest poziom, gra jest oparta na komunikacji i wspolnym graniu. I tak, wiekszosc ludzi gra dla relaksu, ale to jakbys mowil ze w szachach mozesz poruszac sie kazda figura jak chcesz, bo ty grasz dla relaksu a nie zeby wygrac. To tak nie dziala niestety ;)
@JestemKaspi żeby grać taktycznie to trzeba mieć team i wejść na pusty serwer poćwiczyć z 4/5 taktyk bo jeśli grasz solo nawet z polakami to jesteś skazany na taktyke rush B a w drugiej rudzie typ mówi to co może teeaz A xDDD kocham te taktyki nic innego nie wymyślisz bo masz 15 sekund przed startem rundy nawet minutowa przerwa za dużo nie da. Moja najwyższa ranga w csie to mg3 lecz
@Adom007: mi sie tam dobrze czasem gra z polskim zespolem i czesto mozna sobie pograc cos ciekawego, rotowac, przygotowac sobie jakies smoki i tak dalej, zalezy jak sie trafi ale najgorsze co moze byc to osoba bez mikrofonu, info > jakakolwiek taktyka