Wpis z mikrobloga

@Leinnan: No jak ma się mieć?Wysokie zużycie, kiedyś to coś zainstalowałem na netbooku to myślałem, że mi go spali - po pół godziny używania był tak gorący, że aż parzył, gdzie na lubuntu, mx z clasycznym gnome mogłem oglądać filmy 480p i w miarę normalnie korzystać, na win8.1 tak samo :)
@kubik78: Eh, nie wiem czy celowo to robisz ale nawet po tych wszystkich twoich wiadomościach nie idzie stwierdzić z pewnością czy ci chodzi o Openboxa, XFCE czy Manjaro. Co do tego ostatniego- jaki laptop w sumie? Instalowałem na paru i nie było przypominam sobie takich problemów.
Wróciłeś z i3 na xfce?


@Kryspin013: Bardziej niż zmiana nazwałbym to przesunięciem ciężkości :P Z komputera poza mną jeszcze dziewczyna korzysta, a nie będę jej męczył tym żeby się tiling window managerów uczyła xD Jak akurat uznam, że w danym momencie szybciej będzie mi się akurat pracować na i3 to się przełączam.
@kubik78: Nie mam czasu na zabawę w testy- u mnie na laptopie robi robotę i mi to wystarcza. Na stacjonarce aktualnie mam ubuntupochodne i tam mi to też styka. O ile nie trafi się specyficzna konfiguracja zużycie procka zależy głównie od wykorzystywanych programów, a nie używanej dystrybucji. Siedzę na linuchach tyle lat, że nawet zmieniając dystrybucję korzystam z mniej więcej tego samego zestawu programów. Sorry, ale wyglądasz mi na nowicjusza który