Wpis z mikrobloga

Znowu mam zatkane uszy! Oba naraz (,) Nie użwam słuchawek, ale znowu #!$%@? miodem czy czymś :/ Niby mam strzykawkę i już delikatnie czysciłem, ale tak się zastanawiam czy których z tych magicznych spray-ów preparatów dobrze działa? Tak, żeby pozbyć się tego wosku do zera

#zdrowie #medycyna #lekarz #pytanie
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kostyak: nie polecam spray-ów. Używałam kiedyś, ale nic nie pomagało. Po przetestosowaniu różnych sposobów polecam ciepłą wodę codziennie albo co 2 dzień no i powycieranie ucha do sucha ręcznikiem papierowym. Najlepsza metoda. No i nie wkładanie palców do ucha, tymbardziej brudnych
@MrsHyde Ok będę namaczał codziennie - mega niekomfortowe jak nie słychać praktycznie nic. Może jeszcze parafinę zapuszczać? Przepłukałem strzykawka i trochę wyszło, ale nadal są zapchane niestety
@kostyak: Kiedyś miałam tak zatkane, że nic nie pomogło: ani strzykawka, ani woda utleniona, ani oliwa, ani spray... NIC. Już miałam iść do lekarza, ale postanowiłam, że umyje uszy porządnie ciepłą wodą, aby pozbyć się tego tłustego ze środka.... Po takiej kąpieli momentalnie mi się odetkały i od tej pory stosuję tylko tą metodę czyszczenia uszu i nic mi nie dolega
@MrsHyde aaaa! Pomogło wcześniejsze namoczenie ciepłą wodą i strzykawka rownież z możliwie ciepłą wodą pod odpowiednim kątem :)
To co stamtąd wyszło normalnie mnie zmroziło. Chyba będę częsciej płukał profilaktycznie