Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Cześć mircy, pół roku temu byłem u mechanika ogólnie dość długo się grzebali z 2 dni spóźnienia, a mieli wymienić tylko płyny ekploatcyjne i ogarnąć świrujące obroty silnika po włączeniu klimy. Wszystko niby spoko, ale w trasie już daleko od chaty ( wyjazd na wakacje) wyszło że klima dalej nie działa i do tego zapaliła się kontrolka ABS, potem odpuściłem temat z braku czasu. Z tą klima dość długo walczyłem na własną rękę, w końcu za sprawą internetu udało sie zdiagnozować problem ale odkryłem takie coś i czy to może mieć związek z ABS. Nie wiem czy robić gówno burze z warsztatem dość dużo czasu już minęło poradzicie coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Edit: Dane ofiary SEAT Leon 1M

#pytaniedoeksperta #pomocy #mechanikasamochodowa #januszebiznesu
szwiti - Cześć mircy, pół roku temu byłem u mechanika ogólnie dość długo się grzebali...

źródło: comment_8d8VQvf47UbK3vOep5oeTUIs90x29P8V.jpg

Pobierz
  • 16
Po co komu bezpieczniki blaszkowe jak można na krótko spiąć ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Tylko_noc: @szwiti: Ale dalej na kablu podłączonym w spalone miejsce jest "oprawka" bezpiecznika. Więc ktoś zastąpił to wypalone miejsce na blaszkę bezpiecznikiem na kablu. Zresztą blaszka pozostało nienaruszona i widać wytopiło plastik, bo śrubka trzymająca przewód słabo kontaktowała.
@szwiti: Sprawdź czy wentylator chłodnicy działa. Miałem tak z Octavią, klima i chłodnica były na jednym bezpieczniku. Wymień całą skrzyneczkę, ze 2 dychy pójdzie.
@szwiti: W Golfie 4 to standardowa usterka - śniedziejące bezpieczniki te trzy zielone. Odpowiadają za ABS, klimę i jeszcze coś, w każdym razie warto przetrzeć papierkiem raz na jakiś czas
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dociekliwyobserwator: jak kolega wyżej napisał za co one odpowiadają jeśli ich nie masz powinny odrazy błędy ABS silnika wyskakiwać i klima nie będzie działać chyba że wszystko masz na krótko ( ͡° ͜ʖ ͡°)