Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę, mam 19 lat, a doprowadziłem się do stanu w którym nie mogę przejść dwóch kilometrów i to wcale nie z powodu słabej kondycji xd Z tego miejsca pozdrawiam wszystkich gimnazjalistów zapijajacych się monsterkami którzy myslą, że są niezniszczalni. #zdrowie #serce #oswiadczeniezdupy

Pobierz
źródło: comment_nmTAOuvfx8j6JF5SajUcipxDeZ9AXxQR.jpg
  • 16
@Koteczek281412: masz rację, największym błędem było nie pójście do lekarza w odpowiednim momencie no i używki, i to takie zwykła jak kawa, elnergetyk, papierosy, tabaka (°°

No nic, o ile dohtór mnie wyleczy to będę wzmocniony o te doświadczenia na resztę życia
@hirosh1: wiesz spanie po 4h na dzień i rozpoczynanie nauki dopiero wtedy kiedy twoi znajomi idą spać to dosyć przydatne skillsy, doba potrafi wydłużyć się nawet o 4 godziny ( ͡º ͜ʖ͡º) ale to oczywiście kofeinę trzeba przerabiać wtedy przemysłowo xd
@Koteczek281412:
@hirosh1: jak miałem z 13-14 lat to zacząłem pić bardzo dużo kawy, miałem nawet w domu własny słoik z kawą(którą ofc sam sobie kupiłem xd), chodziłem spać z litrowym energetykiem pod pachą xd przez kilka lat działałem dzięki kofeinie na najwyższych obrotach

chociaż zdarzało mi się wtedy początek dnia zaczynać jak zombie i zdarzyło mi się nawet usłyszeć od nauczyciela spotkanego na ulicy, ze zachowałem sie jak zombie i z jego
@hirosh1: oczywiście od 2,5 roku nie piję kawy, od 8 miesięcy nie palę papierosów, tabaki nie biorę od dawien dawna, elektrycznych papierosów nie popalam od 2-3 miesięcy, a od dziś chyba przestanę nawet herbatę pić ze względu na zawarta w niej teinę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZjemCiNoge: Jak samopoczucie?

Od siebie mogę polecić kilka sprawdzonych środków, które pomagają przy problemach z sercem. Koenzym Q10, resveratrol, tauryna, tłoczony sok z aronii, głóg - najpierw jednak trzeba zrobić szereg badań, aby znaleźć źródło problemu.